TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

A1ONMKD @a1onmkd
#reach: 25725   ( 1346th )
#followers: 4664   ( 583rd )
#1
Битолска премиера на филмот „Исцелител“ https://t.co/Ua7skwjR33
3ReTweets5Favorites·Details
#2
Филмот „Исцелител“ ќе се прикажува на најголемиот филмски фестивал во Норвешка https://t.co/P1iPtf4wrV
2ReTweets8Favorites·Details
#3
Холандска компанија ќе гради вештачки остров со електрани на ветар https://t.co/YQJq026Ggk
2ReTweets2Favorites·Details
#4
„Сваровски“ судијките место предмети на СЈО, ќе судат прекршоци https://t.co/iqZwKl9xjq
1ReTweets1Favorites·Details
#5
ВИДЕО: Огнен и Марија ги добија подароците од новогодишната хуманитарна акција https://t.co/ISlq7TckzP
1ReTweets1Favorites·Details
#6
ВИДЕО: Стох влезе во историјата на новогодишната турнеја „Четири скокалници“ https://t.co/LGbYyse5hb
1ReTweets1Favorites·Details
#7
Кривичен не прифати да му се суди на Мијалков за апсењето на Љубе Бошкоски https://t.co/JPSb2E41i4
1ReTweets0Favorites·Details
#8
Србинка силувана во Тетово https://t.co/NTodl4ze00
1ReTweets0Favorites·Details
#9
Лазаров: Навивачите не понесоа кон победата https://t.co/UZAEoHr3CV
0ReTweets2Favorites·Details
#10
Богов: 2017 е една од најслабите години од аспект на економскиот раст https://t.co/ELFBnO1mcZ
0ReTweets1Favorites·Details
#11
Заев му го честиташе изборот за канцелар на Република Австрија на Себастијан Курц https://t.co/ylm75hsn7B
0ReTweets1Favorites·Details
#12
Американски аналитичар предвидува дека Ники Хејли ќе биде првата жена претседател на САД https://t.co/0fZdL98RPl
0ReTweets1Favorites·Details
#13
ВИДЕО: Сатирична анимирана серија за Доналд Трамп https://t.co/xNeuv2oQKQ
0ReTweets1Favorites·Details
#14
ВИДЕО: Претседателката на ЛиДеМ поднесува Претставка до комисијата за заштита од дискриминација за изјавата на Груевски https://t.co/75ee8OTyB6
0ReTweets1Favorites·Details
#15
Две третини од универзитетските професори сакаат да заминат во странство https://t.co/aKXrdQhqCa
0ReTweets1Favorites·Details
#16
Харадинај ја зголеми и платата на Тачи https://t.co/BRz4QPbSUj
0ReTweets1Favorites·Details
#17
Бразилец со еден килограм кокаин во стомакот уапсен на аеродромот во Атина https://t.co/tmPG11aGKh
0ReTweets1Favorites·Details
#18
НБА: Бостон подобар од Минесота, Мајами по продолженија славеше против Њујорк https://t.co/pKG1TwCKss
0ReTweets1Favorites·Details
#19
Харадинај: Се уште немам одговор за американската виза https://t.co/bNUtECMhtF
0ReTweets1Favorites·Details
#20
СДСМ: Со измените на Законот за употреба на јазиците не се загрозува уставната положба на македонскиот јазик https://t.co/yMkS4z9Tnm
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии