TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Слаткар Бавчов @abavcov
#reach: 50281   ( 628th )
#followers: 3155   ( 984th )
#1
Тајкуните сите преживеаа, Кочо, Камчев, Чифлиганец, Зинговци, Стојменовци
19ReTweets43Favorites·Details
#2
Тоа што ВМРО беа лоши не ги прави СДСМ добри
7ReTweets17Favorites·Details
#3
"Уште два анекси за автопатот Кичево - Охрид"

од каде сега ќе знаеме колку провизија ќе земе Сугаревски ако никој не прислушкува?
8ReTweets12Favorites·Details
#4
"Во моментов, оглас за возило со исти спецификации има објавено и Агенцијата за стокови резерви."

неуморни се
7ReTweets14Favorites·Details
#5
"Груевски: Власта му го нуди името на Грција, како што разголена студентка му се нуди на студент?!"

Ау, Аууу
6ReTweets12Favorites·Details
#6
Чарето е да не пукате петарди, да не купувате, да не ви е интересно и возбудливо или поима немам што ви е. Никој нема да увезува и продава ако вие не ги купувате. Тотално едноставно.
6ReTweets5Favorites·Details
#7
Да се потсетиме, за 25 евра Тимберленд не постојат.
3ReTweets12Favorites·Details
#8
Вмровците околу мене не смеат да писнат за СДСМ, Заев, Шекеринска. Дури веќе и ги фалат. Кои ликови сме.
4ReTweets7Favorites·Details
#9
@BataDjango @stenmarc Првото дете во Источна Македонија се роди во Канели, Италија.
2ReTweets13Favorites·Details
#10
Крепење ладно марулите https://t.co/E6GJ6H0wxp
0ReTweets19Favorites·Details
#11
Влатковасиљовци си ја продадоа слободата за пишливи 30.000 плата за ништонеработење
2ReTweets9Favorites·Details
#12
"Малчески: Интересот ја уништи ВМРО-ДПМНЕ"

вака се зборува кога нема да ти дадат функција. Исто и Вилипче, и Илче и Хер Флицк
2ReTweets8Favorites·Details
#13
"Филип Петровски: Никогаш на конгрес на ВМРО-ДПМНЕ не било пошупливо, без интелектуалци!"

као он е интелектуалец
2ReTweets8Favorites·Details
#14
Вака цела година, амин https://t.co/QVywozAVVE
0ReTweets13Favorites·Details
#15
Секс он д бич https://t.co/lFNFz6W7pS
0ReTweets12Favorites·Details
#16
"Сполај му на ветрот скопјани денеска не дишеа отров"

Ветре Шилегов :)
2ReTweets6Favorites·Details
#17
Sultans Of Swing (Dire Straits); drum cover by Sina https://t.co/gi0e1dEVkO via @YouTube
2ReTweets6Favorites·Details
#18
Берлин ве хев а проблем!
1ReTweets9Favorites·Details
#19
а бе пак ги качиле цените во телеком, а демек 3000 денари ракометен бонус, најскапата магента уште поскапа
2ReTweets5Favorites·Details
#20
Гледам Исцелител на hbogo.mk
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1PokojniTozajaopokojnitoza43
2Mindрluмbеrmindplumber25
3Ljubišasulimanovic24
4greatgreatmyo21
5Octoberauuttumn15
6Shoku Boroborokitanoski11
7Poison Ivyhedera_genus9
8TrashPanda™ 🦁strezovski9
9Dimanodimanovski8
10Пердуфpikabu007