TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

~Лејди♛Ди~ @abelejdibe
#reach: 98797   ( 98th )
#followers: 11379   ( 101st )
#1
Проблемот не е решен ако само го заобиколиш.
89ReTweets175Favorites·Details
#2
Краток опис за мене. https://t.co/DxnXghi7dt
76ReTweets198Favorites·Details
#3
Штом не те бара барем еднаш во денот значи не му е гајле за тебе.
47ReTweets154Favorites·Details
#4
Јас не патам од тој комплекс кој прв-втор пишал, и сто пати ке пишам прва само нека е весело.
43ReTweets142Favorites·Details
#5
Спомените некогаш те кршат некогаш ти даваат стимул да продолжиш со животот.
51ReTweets108Favorites·Details
#6
Каква музика слушаш?
Каква ќе ми пуштат комшиите.
42ReTweets132Favorites·Details
#7
Сакав на некој да пратам срценца и немав на кој, и на крај и пратив на мајка ми.
42ReTweets130Favorites·Details
#8
Мојот валентајн v.s. нечии валентајн https://t.co/98QYCUwo7q
45ReTweets110Favorites·Details
#9
Ни на прв дејт не сме биле а ми рече те сакам.
Се мислам дали да го блокнам или мјутнам.
39ReTweets127Favorites·Details
#10
-Дечко ми должиш бакнежи...Овај нотификации...
38ReTweets126Favorites·Details
#11
#ОнаКога ти е сеедно кој што и како ќе ти рече.
45ReTweets105Favorites·Details
#12
#ОнаКога ќе ти речат дека нема ништо за јадење. https://t.co/rDl5qD04dg
39ReTweets122Favorites·Details
#13
Можеби спие, јаде, а можеби само ме игнорира.
41ReTweets114Favorites·Details
#14
Се:
-сакаме
-смееме
-гушкаме
-лутиме
-караме
Сепак љубовта е комплицирана ама слатка.
40ReTweets114Favorites·Details
#15
Своето "никогаш" си го погазив за нашето "засекогаш".
41ReTweets106Favorites·Details
#16
Не ми го руши сонот...
За надеж ми е.
41ReTweets105Favorites·Details
#17
Игнорирај ме уште еднаш кажи дека не ти требам...
#мп3
40ReTweets104Favorites·Details
#18
Петок ми е. https://t.co/NZlvupLock
36ReTweets114Favorites·Details
#19
Во МК што е за грев?
-Платата
-Државата
-Ракометот
35ReTweets111Favorites·Details
#20
Животот е убав ама би бил поубав кога би имал со кого да го споделиш денот.
38ReTweets91Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot15116
2Јефто™jefto101ot63
3crvenokosata2eyeshadow35
4💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev27
5Aleksandararkenstone2821
6Aнѓеле Беangelebe19
7Русокоса девојкаblondy16516
8Хермосаkity90814
9Мимикријаmajaspasovska110
10Нескршливиотtheluckyyy137