TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

К(ако) Кралица @abemeznaes
#reach: - -
#followers: - -
#1
Убавините на Водно. Нема потреба од филтри, и слични срања. https://t.co/QbEcYkqYFA
13ReTweets119Favorites·Details
#2
понекогаш знам да кажам нешто и после тоа да ми се искине душата ради тоа шо сум го кажала..
8ReTweets24Favorites·Details
#3
сабота е за пица и секс
5ReTweets30Favorites·Details
#4
нешто ич не можам никој да трпам, ми се иде да се иселам и сама да си живеам
4ReTweets27Favorites·Details
#5
уште нешто.. https://t.co/rMHVs0DE3G
4ReTweets21Favorites·Details
#6
ми е гајле за се, кога те имам тебе
4ReTweets18Favorites·Details
#7
= ако може едно еКспресо
- НЕ МОЖЕ !!
3ReTweets17Favorites·Details
#8
јас сум тип на човек шо шампонот го бира по тоа како мириса, а не за каква коса е
3ReTweets15Favorites·Details
#9
се чувствувам горда на успехот на моите блиски луѓе и тоа ме прави среќна
1ReTweets18Favorites·Details
#10
Струмица е закон😍 https://t.co/eo6k9zOhxv
0ReTweets20Favorites·Details
#12
кревка душичка, најмногу си пати
3ReTweets10Favorites·Details
#13
и ладно се трпи, ама менструални болки не се трпат!
2ReTweets13Favorites·Details
#14
ни сама не можам да се трпам коа ми се спие премногу, а у исто време и премногу ме мрзи да си легнам, па дремам до бескрај
2ReTweets13Favorites·Details
#15
коа ќе ме фати плачката, страшно е
2ReTweets12Favorites·Details
#16
се будиш у 5:30 сабајле, не можеш да спиеш веќе и сеа шо со себе -_- 🔫
0ReTweets17Favorites·Details
#17
на вакви модерни времиња, полначот од телефонот се носи у ташна
1ReTweets14Favorites·Details
#18
колку повеќе сум сама дома, толку повеќе ми годи тоа..
2ReTweets11Favorites·Details
#19
ако мислиш дека си попаметен од некого, со тоа шо тој ќе ти изглуми дека е глуп, не си вреден ниту за било каков коментар
3ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk6
2Кери Бредшоkomarche16
3Татина Принцезаtamitooo076
4Еск0барeskobar_od_sk4
5Џејмс Динsakam_skopsko3
6iBOY☘️yelrambobtwo3
7Магнолијаbitch_switch2
8Јан А.architweetka1
9Пики Кикиkikecvetche1
10Зрнограшокzrnograshok1