TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Одеби @acepn1
#reach: 56925   ( 520rd )
#followers: 4691   ( 574th )
#1
Шо можеш да заебеш денес, не оставај за утре🎉
20ReTweets56Favorites·Details
#2
toa e so ke prais posle 12 https://t.co/QeTDLUbSc6
5ReTweets71Favorites·Details
#3
Толку треба...ама вие се курчите. https://t.co/OimkYwJgR8
14ReTweets37Favorites·Details
#4
Девојчинава од 15/16год имаат повече храбростт да пишат него ли цуциве од 25 години.
7ReTweets36Favorites·Details
#5
А на албански како е ''Мамето и ебавте на цела држава''
7ReTweets29Favorites·Details
#6
Убав си вакаа амаа...
Можиии
Малце да ја потскратишш брадата
да намалиш со пиењето.
Косата да не ја правиш така.
Црно толку да не носиш.
Куротттт 30цм да ти порасти.
И убав ќе бидиш
😒😒😒😒
5ReTweets23Favorites·Details
#7
Од херои... https://t.co/d767AUhhdY
3ReTweets27Favorites·Details
#8
Мислам дека ако во кафичов упадне полиција...ја и газдаваа ќе останиме како полнолетни.
3ReTweets22Favorites·Details
#9
Убаво викаше дедо ми: Се купува прстен, џемпер, бројаници...а не душа чиста ко кладенец.
2ReTweets23Favorites·Details
#10
Таму некаде… Секој со своите недостигања.
6ReTweets9Favorites·Details
#12
Читајте книги и носете конвоерс децо... тоа секога е кул https://t.co/wGmCtfLYhx
4ReTweets11Favorites·Details
#13
На сите им треба по една марија во животот
4ReTweets10Favorites·Details
#14
ABE KO OD PRIKAZNA DA SI IZLEZEN https://t.co/xRzqKinhX4
2ReTweets14Favorites·Details
#15
Ќе ми трба ракија за да те освојам
3ReTweets11Favorites·Details
#16
Порано коа се собиравме фамилија, секогаш се пееше крушево абер пристигна во чест на баба ми..сеа баба ми умре ...а фамилијава се искара за 100квадрати земја.
0ReTweets19Favorites·Details
#17
Абе да ви ебамм ја тоаа болнинеее...значи немааа ОПРАВДУВАЊЕ за ставање петард во уста на некоее животинчее НЕМА!
1ReTweets14Favorites·Details
#18
#19
Варирам од пречуствителен до бесчуствителен
3ReTweets8Favorites·Details
#20
Мајка ми: Со три операции пери готви чисти се радува на животот.
Татко ми: Дувнува на плетвар настинува се жали дека умира, бар поп да му викниме да се исповеда.
И сеа како беше кој е понежен пол?
2ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💖Џесика Недопирливата💖jovanka0089
2јоланДИjolan_di7
3Џудитkroffni4ka7
4[Не]Видливиот™jovica_c7
5🔔 БизуБизуim_reincarnated6
6г.Влатко Вердерvlatko_werder6
7Били Џин Боровницаnemieshvalerka6
8Флафиkarfiolka6
9·٠•● Си Марјен ●•٠·si_marienne5
10Carano__stefanel__5