TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ненајаден @act_a__fool
#reach: 88526   ( 170rd )
#followers: 5773   ( 416th )
#1
Атеист ти е канцероген човек кој кажува "мислење" за православни празници без да го прашаш ништо. Сака да влијае на туѓото мислење а ако му се спротиставиш си глуп, прост и неписмен. Смета за себе дека е препаметен а не знае ништо, се замара со религија повеќе него самите верници
46ReTweets151Favorites·Details
#2
Предновогодишна атмосфера во Пехчево. https://t.co/QXTi89Bta8
40ReTweets143Favorites·Details
#3
Фејв и ќе ти кажам каде ќе славиш нова година.
5ReTweets120Favorites·Details
#4
20ReTweets65Favorites·Details
#5
Абе сингл си е сингл, барем секогаш си у право и на никој не си му крив.
14ReTweets48Favorites·Details
#6
Ако имаш пролив, значи дека немаш запек.
8ReTweets37Favorites·Details
#7
Фала што ме отследи и така и ја од култура те следев. Поздрав.
7ReTweets30Favorites·Details
#8
Pehçevë 🇦🇱🇽🇰
9ReTweets21Favorites·Details
#9
Mala proslava po povod dvojazicnosta vo Pehçevë https://t.co/KbxgD6xFCk
10ReTweets18Favorites·Details
#10
Нема секој студент мерцедес од 600000 евра па туку така да му се разголува колешка.
7ReTweets26Favorites·Details
#11
Од вакви скопски дебилчиња ми е криво шо имам помагано, следен пат би го одминал со поголем лак ако видам дека има скопски таблици. https://t.co/WhidUO1p6v
8ReTweets22Favorites·Details
#12
Бог да чува и Борко да брани.
4ReTweets29Favorites·Details
#14
mojata nova kola. sovrseno se fklopi vo enterierot😊 https://t.co/QhhYl4ftVF
4ReTweets24Favorites·Details
#15
Tatko mi na 10 godini me nauci da smrkam koka
5ReTweets20Favorites·Details
#16
Не твитајте против атеисти, во асоцијација на македонски атеисти скриној клавет.
5ReTweets15Favorites·Details
#17
Кумановка пишува писмо на мажот:
- Кључ е под чергиче, ауто е у базен, а ја замина у ирак.
2ReTweets23Favorites·Details
#18
трикови за криење пари во вашиот дом.
трикови за криење шо?
2ReTweets23Favorites·Details
#19
Да со поскапувањето на дизелот од три денари очекуваме автобуските карти да скокнат за уште најмалце 100 денари, така што ќе ми се исплати повеќе со кола до скопје, така ќе придонесам за "почист" воздух.
2ReTweets22Favorites·Details
#20
4ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1💖Џесика Недопирливата💖jovanka00854
2Шишаркаshisharka_49
3Лично Јаdevojchetoli46
4iBOYyelrambobtwo40
5Џудитkroffni4ka19
6Pani КатО 🇵🇱catherine0723419
7Граѓханинот Рисris_klitoris19
8Анче Кумановчеanchekumanovche14
9Waiterwaitermkd14
10🔔 БизуБизуim_reincarnated14