TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Берокласецот @alek_careca
#reach: 36200   ( 975th )
#followers: 1441   ( 2271st )
#2
Малку познати #факти https://t.co/vWOXVI5Htx
11ReTweets19Favorites·Details
#4
Деца у Центар не знаат шо да праат со себе, се собираат и викаат:
- Дај бе на Градоначалникот да му пееме песни, уат д фак?!?
#otlicenprojekt https://t.co/InuS8hRqde
6ReTweets23Favorites·Details
#5
Предавници!!! https://t.co/sqpYNmVWGc
3ReTweets11Favorites·Details
#6
Едно име имаме, во душава го носиме, за тебе живот даваме, оооо Македонијоооо 🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰

#чесивисите #македонијапредсе
3ReTweets9Favorites·Details
#7
СДС почна да ги презема ретардите од ВМРО. До сега паметен не им се приклучил. Само вакви без извадено лекарско. https://t.co/FwJf7xg6d0
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Balada za 2017ta. Alal, bravo!!!
Eye Cue - Kolku dobro te znam (Official Video 4k) 2017 https://t.co/KLTnrDgQAz via @YouTube
4ReTweets4Favorites·Details
#9
Дојде во сала Изродот, и Кире се повреди, а ние почнавме да губиме. Мрш надвор предавнику одроден. Мрш!!! #едноимеимаме #македонија
2ReTweets8Favorites·Details
#10
Да точно е, лоповите ќе лежат, за нив затвор. Ама за велепредавство се виси или стрела!!! Колку да се знае.
3ReTweets3Favorites·Details
#11
Македонија до смрт!!! Поздрав предавници. https://t.co/PIsmOuXNSx
0ReTweets11Favorites·Details
#12
nekoj "maaaalce" lazel https://t.co/u6YYpIN2Vz
2ReTweets3Favorites·Details
#13
Sama si kaza... toa e toa https://t.co/RVN0yw9CSQ
2ReTweets2Favorites·Details
#14
Ако со електрична цигара се одвикнува од пушење, што се прави со вибратор???
2ReTweets1Favorites·Details
#15
Излезе од печат првата „Македонска илустрирана енциклопедија за деца“ https://t.co/XdFxcIRvPH via @COOLTURAmk
1ReTweets3Favorites·Details
#16
Јас сум за арамилук да се оди во затвор, за предавство на бесилка.
1ReTweets3Favorites·Details
#17
"Како се вика овој тим?!
- #МАКЕДОНИЈА!
Па ова е свето име бе, мамицата ваша!"

Можеби за последен пат играте под ова име.
За 🇲🇰
1ReTweets3Favorites·Details
#18
Ovoj e stvarno grebnat u glaata :)))) https://t.co/m2NhayXHsQ
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Ланчо feat. Климе - Крисмас Сонг https://t.co/ZxdGfvK32E via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
#20
2000 Македонци во Лерин слават Нова година со македонски песни и ора https://t.co/3tjQADNZ8r via @YouTube
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1cOoLTuRa.mkcoolturamk111
2редхедcrvenagla54
3Битолчанкаbit0lcanka25
4♡ Лøлита ♡m_kynthia21
5Мено Паузаmalaghata10
6Joséfina 👑tetkatrende7
7Ана Ресанаanafiljana6
8Минерваfeminavenenata4
9Bobi Hristovbobihrist3
10🔔 БизуБизуim_reincarnated3