TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 95985   ( 129th )
#followers: 2223   ( 1429th )
#1
Прва брачеда од Автралија ми нема пишано честито дипломска, со среќа мастерот, дали си жива, дали си здрава, среќна нова година НИШТО.
АМА БИТНО петиција за ИМЕТО МИ ПУШТИ.
Да ви ебам ненормалните да ви ебам.
Мрш!
125ReTweets472Favorites·Details
#2
Дечки по втор пат ве молам ако има некој шо сака кученце во Битола нека пиши надвор се на ладно и не се безбедни отрови се фрлат. https://t.co/fvx0LkjyWG
66ReTweets35Favorites·Details
#3
*по 3 сати предавања*
Ова нема да биди на испитот https://t.co/PH8s6C908h
19ReTweets96Favorites·Details
#4
П а з е т е
с е
викам.

Ко ќе си ја урамааааам кузнај колку прашина ќе ми собери од дома. https://t.co/4OEKAw5JK4
6ReTweets125Favorites·Details
#5
Дечко ми има фебрилна температура подолго од еден месец и Скопје на болница му рекоја да не си мери температура и арен ќе биди...
:)
:) :)
:) :) :)
13ReTweets75Favorites·Details
#6
2017 ми беше една од најхрабрите години во животот. Научив да се ставам себеси на прво место и научив дека стварно можам многу поќе од шо мислам дека можам. Во 2018та одиме појако! 🎉🎊
11ReTweets67Favorites·Details
#7
На тиндер слика од невеста кај шо била хахахахахахахахаа
11ReTweets62Favorites·Details
#8
ти сакаш бакнежи, сакаш милувања
ууууууствари сакаш да те лежам јаааааа
12ReTweets52Favorites·Details
#10
Дури бев Словенија сите пишеја се возбудваја нешто "lelele koke si dojdis ova ona ke prajme ke se vidime lelee au" сеа за живи ги нема. М р ш.
5ReTweets71Favorites·Details
#11
Значи буквално би питала на улица и би јадела од канти и би умрела од глад побрзо отколку да сум со некој за пари.
Одвратни сте сите.
И вие шо го прајте то, и вие шо мислите дека сите жени би го праеле то.
Ми се повраќа од вас.
6ReTweets49Favorites·Details
#12
daj mesti nekoja drugarka bitolcanka hehe https://t.co/9q0fE9J3ks
7ReTweets43Favorites·Details
#13
Ко ќе ми речи некој дека му одат јазици на друго помислувам хехе
10ReTweets30Favorites·Details
#14
Нема нешто шо можи побрзо да ме изнервира од необѕирност кај луѓето. Има да ме почитуваш мене и моето време или гони се у три лепе.
10ReTweets26Favorites·Details
#15
tolku si grd sho ni bitolchanka nejki da ti daj
hehehehehehehehe
3ReTweets46Favorites·Details
#16
Women are magical ✨ https://t.co/BkXO2P9MVd
2ReTweets42Favorites·Details
#17
Site bitolcanki se kurvi https://t.co/VMfsHL5q7x
5ReTweets33Favorites·Details
#18
Ко ќе слушнам некој дека споредва педофили и убијци со хомосексуалци ми иди свеќа да му запалам за душа
7ReTweets25Favorites·Details
#19
Абе ако нејќи чоек да те сфати и да му нацрташ, и да му го набојш пак нема да те сфати.
7ReTweets18Favorites·Details
#20
Објавува селфи со хаштаг цркнете.
Ете сите испоцркавме седи мирна жити се.
3ReTweets29Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ellie Moira Catricem_etamorfoza37
2🔔 БизуБизуim_reincarnated31
3НапаленаЧупакабраninjazelka29
4[Не]Видливиот™jovica_c29
5Леголасvajldy22
6peachかsweetana017
7Macronimamacronima15
8Лененаtravarka_15
9Shoepack Deeprabilgladen14
10Magnetolicious Boi💋magnetniot13