TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Чочка💕ex Батмотропија @amroajsso
#reach: 23344   ( 1413rd )
#followers: 2021   ( 1581st )
#1
Ме чита ко аутокорект е новото ме чита ко селски буквар
3ReTweets9Favorites·Details
#2
Животе положен испиту, а немаш со кој да славиш
2ReTweets11Favorites·Details
#3
свесна сум дека никогаш нема да сум среќна на љубовен план затоа ништо не ме плаши
2ReTweets9Favorites·Details
#4
Добро ова мрднативе комшии че ме оста еднаш на раат да се искапам или послабо
1ReTweets8Favorites·Details
#5
Ма ти ебам и факс и живот и се кога он не ме сака....
0ReTweets10Favorites·Details
#6
Ми се оди на свадба за да ја слушнам седимо за истим столом чутиш ти чутим јаааа
1ReTweets6Favorites·Details
#7
ќе фатам дечко ќе си фатам
0ReTweets8Favorites·Details
#8
Да ме сака ко шо ја сака неа. Толку.
0ReTweets7Favorites·Details
#9
Тешко ми е пошто знам дека никој нема да ме сака ко шо сакаат мажине на турскине серии...
0ReTweets7Favorites·Details
#10
A jaa potpunoo trezan umireeemm
1ReTweets4Favorites·Details
#11
Еве си вадам очи со лажичката од чај пошо ме мрзи да ја извадам
1ReTweets4Favorites·Details
#12
Сакам малечко кученце за брдеј..
1ReTweets3Favorites·Details
#13
Среќо моја ебанаа
0ReTweets6Favorites·Details
#14
Ако има некој позабеган живот од мојов нека ми пиши хеххее
0ReTweets6Favorites·Details
#15
Се изгорев со цигара и пак дечко нема да си фатам хехеххе
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Ми се гушка
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Ги пораснав ноктињава таман за да те чешкам по грб, ајде доаѓај шо чекаш... нели го обожаваш тоа!
0ReTweets4Favorites·Details
#18
Pusam cigara i mislam kako mu go pusev hehe
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Bozanstvena zenooo
0ReTweets4Favorites·Details
#20
Памтете во 00:00 терапијата да си ја земам... Доста шетам без неа
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Цунаде Сенџуthe_fifthhokage18
2Fiçomenne_se_bricham8
3Тачка.madeptenlud8
4Факинг едишнedition_fucking7
5🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop7
6Nikkinikki_e_15
7ЧеститиЦареzlateb4
8ЈаС со БрАдАтА_jo_van3
9Петарpetarzz3
10ХепиАурhepiaur3