TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Горчлив Бадем @amygdala_amara
#reach: 33860   ( 1029th )
#followers: 2587   ( 1233rd )
#2
Немате граница какви се интимни работи споделувате тука.
Интимни велам.
Не сте нормални што ви се дешава за лајк.
3ReTweets24Favorites·Details
#3
Rage Against The Machine - Killing In the Name https://t.co/NqJBHS8FF0 via @YouTube
6ReTweets15Favorites·Details
#4
I wanna kiss your lips soaked in wine.
6ReTweets10Favorites·Details
#5
Мирисот на твојата кожа како антистрес терапија.
4ReTweets16Favorites·Details
#6
Без тебе не можам да заспијам.
5ReTweets13Favorites·Details
#8
Дојди.
5ReTweets9Favorites·Details
#9
И да ме бацуваш со тие усните убави.
4ReTweets10Favorites·Details
#10
Ти ја сакам топлината.
3ReTweets12Favorites·Details
#11
Дојди да си слушаме музика 💕
3ReTweets8Favorites·Details
#12
Сега ми треба само топол туш и да те слушам тебе како зборуваш.
3ReTweets8Favorites·Details
#13
Чекај да те мириснам.
3ReTweets7Favorites·Details
#14
Добро утро 🐾 https://t.co/znX4Tig2WO
1ReTweets12Favorites·Details
#15
Од сетила, јас да те мирисам, ти да ме допираш.
2ReTweets9Favorites·Details
#16
Ете, сега сакам да си се стуткам во тебе и да мирувам така.
3ReTweets5Favorites·Details
#17
Јас и ти и Божиќни филмови.
Never gets old.
3ReTweets3Favorites·Details
#18
Нежно како мирисот на твојот врат.
2ReTweets5Favorites·Details
#19
Ти спиј си, а јас ќе те будам сред ноќ само да те чујам поспан.
1ReTweets8Favorites·Details
#20
Бурек со месо, бурек со сирење, пица бурек, бурек со спанаќ, бурек со јогурт , бурек со бурек, бурек со све! АААА СВЕ!
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Немам Ник 🐺stojkovski944
2pripyat's finestpoceldendoma1
3ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni1
4Скорќеkapnkrk1
5Глупчоglupcho1
6Подлизуркаpodlizurka1