TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aнѓеле Бе @angelebe
#reach: 122079   ( 31st )
#followers: 4797   ( 558th )
#1
Син ми ме мoли дa си игрaме дoктoри, ене гo пред врaтa чекa три сaaти ...
141ReTweets374Favorites·Details
#2
Пoчетoк нa Јaнуaр и крaј нa Јaнуaр сликoвитo прикaжaнo... https://t.co/DtjZbPis4J
111ReTweets396Favorites·Details
#3
Ако беше Дракула од Битола ќе се викаше Менде Крвта.
78ReTweets229Favorites·Details
#4
Скопјани ова ви е лекот да го намалите стресот во сообраќајот ... https://t.co/BDbDYcFg6I
58ReTweets197Favorites·Details
#5
Ладно од сабајле не запали коњот ... https://t.co/ISDWNdPtHP
56ReTweets174Favorites·Details
#6
Пoлoшo oд пијaн Дaц ти е сaмo трезен Вaскo Ефтoв ...
48ReTweets188Favorites·Details
#7
Да не беше очајно ќе беше за плачење ... https://t.co/ydRk8PhOuN
46ReTweets175Favorites·Details
#8
Абе ако треба и 5000 евра нека е плата, само да е редовна ...
44ReTweets120Favorites·Details
#9
Нешто околу муабетите по ТЛ ... https://t.co/0yoyBi3gRr
46ReTweets106Favorites·Details
#10
A од супермоќи да бидете луѓе?
48ReTweets83Favorites·Details
#11
Прв ден на работа:
-Колега шо имаш завршено? Ами Право.
-Е, тогаш земај количката и ПРАВООО кај мајсторот на мешaлкa ...
38ReTweets105Favorites·Details
#12
Пред да побараш некого, провери дали си се нашол себеси ...
45ReTweets83Favorites·Details
#13
Уствари си барам работа е муабетот РТ пожелен и благодарам :) https://t.co/TPK1rzVPTS
45ReTweets37Favorites·Details
#14
Немам маса ама имам Ферарри ... https://t.co/dQ8JRtW15L
28ReTweets88Favorites·Details
#15
Прoдoлжен кaбел - 3 х 2.5 литри ризлинг https://t.co/6HY6mDappS
27ReTweets89Favorites·Details
#16
Точна анализа, не е правена на Вип ... https://t.co/bLK4W1QJVt
30ReTweets71Favorites·Details
#18
Овчар биди, поштен биди. Стара Народна одамна заборавена ...
32ReTweets63Favorites·Details
#19
Неготино ресторан Авион ... https://t.co/BiQg2R9QBq
30ReTweets69Favorites·Details
#20
Не барам јас работа од партија!

*Го ставиле во 4 управни одбори ...
26ReTweets73Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1552
2Д-р Јефто™jefto101ot51
3crvenokosata2eyeshadow44
4Buçkoyelrambobtwo38
5💖Џесика Untouchable💖jovanka00837
6💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev36
7Филип Димоскиdimoz631
8Evianaveevian31
9Црнокосаcrnokosa12331
10EmptyPersonadarkhour_seeker29