TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ани* @ani_srcka
#reach: 64186   ( 409th )
#followers: 0   ( 31803rd )
#1
која е онаа што му вика здраво и што има да му вика https://t.co/vXJR168ulU
28ReTweets129Favorites·Details
#2
ми треба некој со кој конечно ќе бидам она што сум
26ReTweets79Favorites·Details
#3
Кој знае колку пати е пишано ама прв и последен пат ќе го пишам и јас ⬇

нема среќа ако тие што ги сакаш се несреќни
19ReTweets66Favorites·Details
#4
На оние кои го чувствуваат празникот им посакувам здравје, среќа и топлина околу срцето ❤
12ReTweets51Favorites·Details
#5
јас сум од оние што никогаш не ставале маски
кога не сум ок се приметува
кога сум ок и тоа како се приметува
не кријам како се осеќам и не ми е важно кој што ќе мисли
14ReTweets43Favorites·Details
#6
насмевка со дупчиња во образите
11ReTweets50Favorites·Details
#7
тој : сакам да спијам со тебе
јас : say no more ⬇ https://t.co/uEihHW1aCQ
12ReTweets46Favorites·Details
#8
прво е почитта а потоа љубовта
ако не знаеш да почитуваш
љубовта е шкартлива
13ReTweets42Favorites·Details
#9
понекогаш треба ладен туш
помага во разбистрување на мисли
13ReTweets39Favorites·Details
#10
ако сум антипатична некому сакам да ми го каже тоа
нека се и навреди можам да издржам ама ќе сум на чисто
12ReTweets40Favorites·Details
#11
лани ова време не бев на тв ..гледам има обичај да се напише нешто за крај на годината ☺

- сакајте се себеси и оние кои заслужуваат
- поштедете се од непотребни стресови
- создадете повеќе волја и храброст за своите цели
- не се оставајте осамени

💗
12ReTweets38Favorites·Details
#12
лоши луѓе
смешни ми се
мислат наштетуваат на другите а всушност гнијат од внатре
11ReTweets36Favorites·Details
#13
малку луѓе имаат капацитет да ја согледаат вашата вредност
ич не се притресувајте за тоа
8ReTweets42Favorites·Details
#14
овака за нг / да можеше ☺ https://t.co/MTLjGajCGq
9ReTweets37Favorites·Details
#15
само сакам да ги осетам неговите раце во моите
на некоја минутка
10ReTweets31Favorites·Details
#16
само затоа што одлуката боли не значи дека е погрешна одлука

- преведено
10ReTweets29Favorites·Details
#17
си ја разнесувам енергијата насекаде па душичкава си ја осеќам ко на врабец
11ReTweets25Favorites·Details
#18
држава во која на студов девојка во центарот "моли" за донации за деца болни од рак
11ReTweets25Favorites·Details
#19
Ако раскинеш со девојка на "нормален" начин ќе и биде тешко но нема да те замрази дури и остануваат чувства некаде а ако ја оставиш кретенски не и викај ни здраво на улица.
8ReTweets33Favorites·Details
#20
од денес работното место ми наложува да носам сукња
с у к њ а
јас vs сукња !
😒
3ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandararkenstone286
2👑 Black Demon 👑panev_sase6
3Deda Pilos4_pilos5
4💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev5
5Snezanasnezana282898825
6⭐Бунтовничката⭐buntovnickata4
7Mrs. Joneszanalevska3
8Методија Белевскиmetodija693
9Поглиачиsmoothmanmk2
10Дареdarkoptimum2