TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ник. @apokalipt0
#reach: 30566   ( 1165th )
#followers: 2437   ( 1318th )
#1
Како е пенкало за буткање режим на албански?

за брзо ми е.
13ReTweets30Favorites·Details
#3
СУДИЈА!

...си знаеш! #макракомет
3ReTweets7Favorites·Details
#4
@LOshGZE ЕКОледа.
2ReTweets6Favorites·Details
#5
@TipOdKarpos ОД моментот кога се притресува :)))

п.с види му последен твит, нешто во смисла - го попуши ко локум (си предвидел)
1ReTweets3Favorites·Details
#7
Среќна нова луѓе, само среќа и здравје!
0ReTweets5Favorites·Details
#9
@box_kiki Само да спомнам дека без попис, секаде се над 20%.
1ReTweets2Favorites·Details
#10
@Safarafov @mindinmotionmkd Годеше првите неколку пати, после преминува во pain in the ass, особено ако цел ден си заглавил средувајќи ком, и се враќаш - пред врата комшијата кој првпат купил телефон на гибање и не си го знаел фејзбукоТ, уште помалку мејл... пасворд...
1ReTweets2Favorites·Details
#11
@ElizabethAndov Руни 😂
1ReTweets1Favorites·Details
#12
@TipOdKarpos Не бе, не бев јас од ШР.... ок... случајно така поминував и... ок... ок... ок де..., ај чао!
1ReTweets1Favorites·Details
#13
@Schiffer_PG14 Now u have successfully created a desktop pc.
0ReTweets4Favorites·Details
#14
@TipOdKarpos Си видел некаде ти дебата воопшто откако се инсталираа? :)))
1ReTweets1Favorites·Details
#15
@mindinmotionmkd @Safarafov Ама сепак, кажи кој момент кога ти даваат мобилен да видиш нешто на интернет и земаш длабок здив во очекување на што ќе излезе ко ќе стиснш на адресбар/срч во хромот или кој било браузер да користат и ко ќе излетаат групњаци, бдсм....
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@Eskobar_od_SK Ама на Грујо наочарите од миљарда еврааа?
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Мачењестер јунајтед.
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@Giotto_mkd ноне ку е калашит? :)))
1ReTweets0Favorites·Details
#19
Кои се шансите Штербик некако да го маскираме во Борко за да ни се најде деновиве? :))) #макракомет
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Прва се родила Теодора, шипинки, прва се роди Акциза.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shlummutz 💊😂👌mindinmotionmkd8
2Моникаmonikailkova7
3ПротоТип од Карпошtipodkarpos6
4Nea Chlamydiaschiffer_pg145
5Ник Слотер™safarafov4
6Џотоgiotto_mkd3
7Joséfina 👑tetkatrende3
8Малегриа_malegria3
9бате мачеdzimi_d3
10Minominomkd3