TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БаалКанКан @baalcancan
#reach: 19750   ( 1624th )
#followers: 2118   ( 1492nd )
#1
КОЛЕДЕ ЛЕДЕ,ВЛАДАТА СЕ НИ ЗЕДЕ,НИШТО НЕ НИ ДАДЕ,ШТО ЛИ ЌЕ СЕ ЈАДЕ,ИСКИНАТО ЏЕПЧЕ,ПАРА НИ ЗА ЛЕПЧЕ,МАСАТА ПРАЗНА,НА НЕА САМО ВАЗНА,СО БАДНИКОВО ГРАНЧЕ У ПРАЗНО СТАНЧЕ.
Ооооо Коледе!
5ReTweets11Favorites·Details
#2
Еднаш му реков на еден другар да и пише на женска ми да испаднат на пиво за да видам дали ми е верна и еве ги веќе пет години се у врска.
2ReTweets12Favorites·Details
#3
Уште Google ми нема речено "Ајде па да те ожениме ваа година!".
3ReTweets7Favorites·Details
#4
Чекај сеа малце, наставник у средно зема 20к плата, у Дрекслмаер оператор зеде со 1 сабота 21к, а е неписмен, значи буквално не знае да чита, пишува и не знае кој е прв месец во годината....Ноември! Зошто? Зошто тогаш сум роден...
2ReTweets9Favorites·Details
#5
@xenoveze Saka da se pofale deka ebel
2ReTweets6Favorites·Details
#6
Noogu mi e jak periodov...skrolas skrolas i oppp gleash dva soma se optegnale pred elka so nekoe dete so golema glava
1ReTweets9Favorites·Details
#7
@wolf_forest_228 Се шо е лекарства или метално или течности доле у багаж. При полетување и слетување држи ја устата малце подотворена. Ќе ми се заблагодариш подоцна кога нема да те болат внатре ушите. Земи си мастики. Не бомбони. И уживај нема да се руши авионот. Турбуленција е. Среќно.
0ReTweets9Favorites·Details
#8
Глеам едни слики и дебело го исекле кашкавалот....ааааа виа некој богаташи аааааааа...
1ReTweets5Favorites·Details
#9
Убава е мајко ама еве а неќе да прдне пред мене.
1ReTweets5Favorites·Details
#10
Зошто лезбејки се оние кои шо уствари никој неќе да ги ебе?
1ReTweets5Favorites·Details
#11
Јас елка не раскитувам. Стои веќе 15 години у дневната.
1ReTweets5Favorites·Details
#12
Дајте чаша црно вино, свири тивко виолино, една песна и јас да запеам.
0ReTweets7Favorites·Details
#13
Ја неам цицки за да соберам сто лајка.
1ReTweets3Favorites·Details
#14
Nogu te obozavam a posebno obozavam da te izbegavam
0ReTweets6Favorites·Details
#15
Значи тешка депресија ме фаќа за празници.
1ReTweets3Favorites·Details
#16
Јас петарди исклучиво користам за чистење на сулинари.
1ReTweets3Favorites·Details
#17
Ќе дојде време кога ќе речеш и ти "Аман од пауло коељо цитати аман!...........
0ReTweets6Favorites·Details
#18
Не е важна Локацијата, важни се Луѓето околу тебе. Среќна Нова дечки!
0ReTweets5Favorites·Details
#19
Ako moze da prasam sin mi pred cetiri godini goltnal celo paketce mastiki orbit od zelenite pa dali mu e israno?
1ReTweets2Favorites·Details
#20
@wolf_forest_228 Не пииј кафе со млеко пред летот. Пролив да не те фане. 😃
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1♈Вентор🎓flower96_10
2ЈаС со БрАдАтА_jo_van6
3Волкот од шумата🌲wolf_forest_2285
4Веганkasandramacedon5
5ОбиченЧовекneutralniot4
6PokojniTozajaopokojnitoza3
7Ракијаednarakija3
8Ᏸ∀ƮƸ ♈batemkd2
9Waiterwaitermkd2
10Командантусcommander_beer2