TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 58962   ( 451st )
#followers: 5641   ( 433rd )
#1
И на пауза одите во подрум и зборувате со Кармен https://t.co/3ZlCsxnD9K
46ReTweets141Favorites·Details
#2
Кога гледам како хамбургер собира 100 фејва ве замислувам како да живеете во племенски заедници во Етиопија
17ReTweets68Favorites·Details
#3
Врне дожд
- јас: https://t.co/7H139qNalG
14ReTweets53Favorites·Details
#4
Ништо поглупо од "Цркнете" и слика од хамбургер со кечапмајонез
4ReTweets34Favorites·Details
#5
Понекогаш најинтересно нешто е да гледате Guess The Year на VH1 и да погодувате кој ќе биде најблиску
1ReTweets25Favorites·Details
#6
Ајмо изволте https://t.co/ewINtmVJgA
3ReTweets16Favorites·Details
#7
Остај ти тоа, на твитер научиле нов збор "Плебс" и глумат интелектуалци со него
3ReTweets14Favorites·Details
#8
Ти викам исти се https://t.co/WxEeNkVLrz
3ReTweets11Favorites·Details
#9
Не бе не е Сашко смешен, вие тука на твитер сте смешни со доскочици од девеесосма
3ReTweets10Favorites·Details
#10
Не гледав Супербол, имаше бадмингтон Индонезија 2ра лига жени во ист термин
2ReTweets13Favorites·Details
#11
Што очекувате од твитерџии што викаа дека Крис со точачето е урбан лик
4ReTweets3Favorites·Details
#12
Овака па фама ко ќе се крене за некој филм и ајде сите во кино. Абе 80% од вас до вчера немаа слушнато за Блек Пантер, не се бламирајте
1ReTweets10Favorites·Details
#13
За Шпанија или Шведска?
- За Германија
2ReTweets5Favorites·Details
#14
Судија, дечко ти девојка да си фати!
2ReTweets5Favorites·Details
#15
Еве 50ка пак поминува низ ГТЦ, уште спорот со името да го решиме и ќе тргне работава
1ReTweets8Favorites·Details
#16
Леле те мoлaм кaжи ми кaкви се вoдoлиите, мнoгу ќе ми знaчи и зa пoдзнaкoт дa oтвoриме дијaлoг a вoеднo и зa Сaтурн штo влaгa пo куќи ненaјaвен зa викенд
0ReTweets10Favorites·Details
#17
Горд сум што ракометна величина како Арпад Штербик го носеше дресот на мојот Вардар 4 години
0ReTweets10Favorites·Details
#18
Бев сo Ибрaхимoвич нa пaстрмaјлијa вo Штип
0ReTweets9Favorites·Details
#19
Денес правиме 8 години твоцкање https://t.co/Jm38knBodg
0ReTweets9Favorites·Details
#20
Оди дома малолетничке многу млада си за твитање
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Др Арсланагићarslajemenibog15
2[не]јаснаklarascholz8
3Еднорогbrienneoftart5
4Baze Lazevskibazelazevski4
5Бони Топbonitopp4
6г.Влатко Вердерvlatko_werder4
7JaneDoesonjatd3
8Alek_storiesalek_stories3
9Филип од репрезентацијаproetproetski3
10gaša gastongtturbo16v3