TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

владимир @bigorliv
#reach: 1834   ( 3882nd )
#followers: 77   ( 19289th )
#1
Сон да беше ќе застанеше оваа убавина.
2ReTweets4Favorites·Details
#2
Бев навредуван.
2ReTweets3Favorites·Details
#3
Ме смири помислата дека сѐ е сеедно.
1ReTweets4Favorites·Details
#4
Бев ... допиран.
1ReTweets2Favorites·Details
#5
би се засолнил
1ReTweets2Favorites·Details
#6
hahahahaahahahahahaah
1ReTweets1Favorites·Details
#7
Помислив дека тој што е на шанкот е Александар Димовски. Згрешив.
1ReTweets1Favorites·Details
#8
ovoj Angel kolku znae ...
Daltoni Maestro ft. Alsx - Prolog (2012) https://t.co/UOclWsEUC8 via @YouTube
1ReTweets0Favorites·Details
#9
Маја ајде оди исчисти го вецето
1ReTweets0Favorites·Details
#10
go neam videno Aleksandar Dimovski odamna, kaj e ...
1ReTweets0Favorites·Details
#11
ниту јадам, ниту пијам, морам да те видам
1ReTweets0Favorites·Details
#12
зенско си?
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@twiztid__ Фала, да ти се врати.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
Драма.
0ReTweets0Favorites·Details
#15
nema krma ko krma za ribi
0ReTweets0Favorites·Details
#16
shtancuvam
0ReTweets0Favorites·Details
#17
Los Indios Tabajaras - Always In My Heart https://t.co/DVu1CHdMhB via @YouTube
0ReTweets0Favorites·Details
#18
ако не си слушал Рани Мраз ич не ми приоѓај
0ReTweets0Favorites·Details
#19
Им благодарам на сите прекрасни души што денеска ми го честитаа патронатот 2.2
0ReTweets0Favorites·Details
#20
не, не станува збор за каприц.
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1mentally hilarioustwiztid__1