TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Магнолија @bitch_switch
#reach: 79871   ( 225th )
#followers: 8896   ( 168th )
#1
"Дете е, не разбира"

ДЕТЕ Е, МУ ТРЕБА ВОСПИТУВАЊЕ.
48ReTweets148Favorites·Details
#3
Батали се што те баталило тебе.
24ReTweets65Favorites·Details
#4
Уживај во животот, и онака никој кур не го боли дали си добар.
21ReTweets58Favorites·Details
#5
Дали и во Зимбабве учат за сточарството во Македонија и останати мистерии.
12ReTweets41Favorites·Details
#6
Да ми се објаснат тие што го пијат кафето на екс.
Ма тоа е совршенство, треба да уживаш во него.
12ReTweets39Favorites·Details
#7
Секогаш 😂 https://t.co/aVVncABOzv
15ReTweets30Favorites·Details
#8
Брзате да влезете во брак млади со личности кои едвај ги познавате а потоа кукате на другарки, тетки, стрини, вујни како ви е тешко у новото дома, во бракот и се би дале да го вратите назад времето.
Ама не, страв ви е да не останете стари моми и забрзано носите одлука.
13ReTweets31Favorites·Details
#9
5 дена без благо..
Кај и да е ќе убијам некого.
8ReTweets46Favorites·Details
#10
На крајот секој си гледа за себе.
14ReTweets27Favorites·Details
#11
А јас имам поголема насмевка кога ќе насмеам другарки.
11ReTweets35Favorites·Details
#12
- Каде се гледаш во иднината?
- Не гледам на далеку.
12ReTweets31Favorites·Details
#13
Татко ми утре заминува во странство, и никогаш не бил овде за мојот роденден кој е следниот месец. Ми велат - ајде де исто е, им велам дека не е исто ама не можам да докажувам на размазени лиглиња кои секогаш добивале она што сакале па ништо не им е важно.
10ReTweets31Favorites·Details
#14
Заборави го секој што те има заборавено.
10ReTweets27Favorites·Details
#15
Што па ти знаеш што е кодекс на другарство?
11ReTweets23Favorites·Details
#16
Сакам да кажам, другарка ми се породи, па нема поубава вест од тоа. ❤️❤️❤️❤️
6ReTweets37Favorites·Details
#17
Kings Of Leon - Sex on Fire https://t.co/GwcLslOo1T via @YouTube
11ReTweets22Favorites·Details
#18
Дајте ми и мене од тоа сеедното.
9ReTweets26Favorites·Details
#19
Оди легни си, и онака никого не го е гајле за тебе.
8ReTweets28Favorites·Details
#20
Тоа што на вашите деца сте им дале покрив над глава и корка леб не ви дава право да се викате родители посебно ако ги малтретирате истите секој ден, распнете ме сега.
Никој лично не посочувам ама ми се гади од тоа што го гледам секој ден.
8ReTweets28Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot23
2Дон Џулсjabatka23
3Сајлентdr_arsen23
4Фред Д Редfred_the_red120
5⭐Бунтовничката⭐buntovnickata20
6konopmohadeva_17
7САЛЕsale_bt_15
8Милка Орео 💜🌨☃️milka_oreo8814
9Влад.vampotheone13
10Squirrellovelysquirrel_12