TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Персона нон Плата @bojankuk
#reach: 74005   ( 256th )
#followers: 897   ( 3589th )
#1
У ебенава држава се дава 300.000 ден за дете-талент што воспева убиство на некој наш брат, сопруг и татко, а за дете болно се донира преку порака. Епа ја ебавте работава другари.
131ReTweets287Favorites·Details
#2
Скопскиот Банкси https://t.co/8czp0NA1XG
92ReTweets167Favorites·Details
#3
Шапка денеска... https://t.co/ESX6VY6KwP
30ReTweets77Favorites·Details
#4
Арлинд Хисени (каратист) инаку вработен во Министерството за Култура, добил 660 000 ден субвенции, додека пак на Кујтим Салиу, му се дадени 2,4 милиони денари, за манифестација пријавена во празен стан, пошто дечкото е во Америка.
23ReTweets35Favorites·Details
#6
И тоа ти викам одличен план имам за Скопје https://t.co/sa30u4SCr7
9ReTweets23Favorites·Details
#7
#8
Денешнава слика буквално го опишуе нашиот пат кон ЕУ https://t.co/HwlWhjGbKd
5ReTweets19Favorites·Details
#9
После лижење чекич дезинфекција со ракија. Стојанче претходно пиеше Јегер, госпожата Секс он т бич. https://t.co/YKrMdH5xlp
6ReTweets15Favorites·Details
#10
Ох, ти шиптарски богу на маркетингот https://t.co/QAIcgaJZmi
5ReTweets18Favorites·Details
#11
Копилиња скапани https://t.co/S68FsYCFTL
4ReTweets21Favorites·Details
#12
Хан: Решение за името не е гаранција за членство ЕУ.
Хахаха ај заминав по бугарски
4ReTweets15Favorites·Details
#13
Александар Донев доби отказ, Дац изгази девојче. Што е следно Ивана Туфегчиќ напрае сефте?
4ReTweets14Favorites·Details
#14
Шапка right now https://t.co/SfgAB08UC3
5ReTweets7Favorites·Details
#15
Античка гркиња видно загрижена за името Македонија https://t.co/4ZSSonu5d9
3ReTweets13Favorites·Details
#16
Дете црпнато од нива сега се курчи со црвен тепих и кондури. Абе налет, што не ќе научат од интернетов. https://t.co/8vx24adptj
3ReTweets9Favorites·Details
#17
Која турбофолк држава е ова 😂 https://t.co/tPFNtIVO3M
3ReTweets9Favorites·Details
#18
"Удри бриге на весеље" у права смисла на зборот https://t.co/t2PpFJcJ0b
2ReTweets12Favorites·Details
#19
Bratot @El_Megunogovic сликан лани лето со Galaxy A5 dode ka mirca od Vrapçistw https://t.co/kghjPxgpGu
3ReTweets8Favorites·Details
#20
Гасите интернет пичка ви матер ненормална 😂😂😂😂 https://t.co/znj5b8RwmR
2ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🇦🇱 Командант Шеваљ Jr. 🇨🇭el_megunogovic21
2.rmfcmk17
3Катарина Вит ❄perfectlyslow6
4Ardijan Гаѓаmkknezot5
5🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop4
6Командант Маркmilanzng4
7devojcetosokucinjatahejter_venus4
8Ликеркаana_od_vtori3
9К2voyoob23
10ОмајФАЌИНгад!0majgad2