TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бони Топ @bonitopp
#reach: 137111   ( 8th )
#followers: 24021   ( 6th )
#1
Секој што си игра топло ладно со нечии чувства треба да се попари со врела вода и затвори во замрзнувач
87ReTweets239Favorites·Details
#2
66ReTweets267Favorites·Details
#3
Ќе им докажеш дека лажат па уште се лутат
74ReTweets195Favorites·Details
#4
Од екстремни спортови имам верувано на погрешни луѓе
76ReTweets163Favorites·Details
#6
За Водици сакам Г.Г. Стефан џипот да го фрли
51ReTweets192Favorites·Details
#7
Username: ГорнаМакедонија
Password: СолунЕНаш
56ReTweets169Favorites·Details
#8
Да го видиш младоженецот во венчаница е лош знак за невестата
51ReTweets178Favorites·Details
#9
Душа бе, си бара алкохол
56ReTweets152Favorites·Details
#10
Врата и душа не се отвара на секој
57ReTweets149Favorites·Details
#11
Полесно е да кажеш што мислиш отколку да се мислиш што да кажеш
63ReTweets110Favorites·Details
#12
Психоза - да си збориш со домашното милениче
Параноја - внимаваш што збориш пред домашното милениче
Шизофренија - домашното милениче да ти збори
Депресија - домашното милениче да те игнорира

Via fb
50ReTweets141Favorites·Details
#13
Порака на денот https://t.co/QpAAk99dEi
39ReTweets155Favorites·Details
#14
Јас буквално 👇 https://t.co/8iijucnpvO
31ReTweets161Favorites·Details
#15
Преку кур веќе од ограничени мозоци што се ситат на туѓата несреќа
43ReTweets124Favorites·Details
#16
Дневна доза галење 😍😍😍 https://t.co/MknIRjwoRo
28ReTweets167Favorites·Details
#17
Многу сакам кога некој дава совети за тоа како треба да се живее. Поготово некој што сѐ уште бара пари од своите родители за да излезе на кафе
41ReTweets117Favorites·Details
#18
Ќе може една резервација за Валентајн?
-Може. https://t.co/sjFbWcblxz
30ReTweets139Favorites·Details
#19
Дојдов на твитер за да се смеам на смешни твитови а не да лечам комплекси
30ReTweets132Favorites·Details
#20
Она кога ќе го послушаш срцето https://t.co/cVNeGQWNw9
31ReTweets121Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1D.D.J.drndrnjarinja_71
2Др Арсланагићarslajemenibog31
3емаglinenaa25
4Мимикријаmajaspasovska123
5Poison Ivyhedera_genus18
6Таинственото детеtainstvenodete18
7КурофмиⓇshushmula14
8На Ванчо постариотkarsijak13
9Кукуњавскаemmyllija13
10БабаКаља ❄️katemagritte11