TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Борис @borisjovev
#reach: 11838   ( 2198th )
#followers: 378   ( 7579th )
#1
Pink Floyd Dark Side Of The Moon
https://t.co/gNBV3ppGHq https://t.co/p3elFvX02Y
7ReTweets14Favorites·Details
#2
За сите што ни се во срцата, а не се со нас...

И сите песни да стивнат, сите рози да се скинат, љубовта не исчезнува!
Каролина Гочева -Ѕвона
https://t.co/JZ0xINHUiw
4ReTweets5Favorites·Details
#4
Некогаш и најдраѓите луѓе можат да ти станат никој......
1ReTweets5Favorites·Details
#6
Какав радостан дан
птице пјевају але луја...
https://t.co/k8yh0onESM
1ReTweets2Favorites·Details
#8
@tweeterkoski https://t.co/NkHMPfm0np

https://t.co/hwVP7lV9cz
Еве ти линкови
Можеби ѓи знаеш....
1ReTweets1Favorites·Details
#10
@PepaJonoa Благодарам🙏😇
Исто и тебе среќа убавини и радости со тебе https://t.co/HOOFLc6918
1ReTweets1Favorites·Details
#12
А када би знао можда би и могао
Окренути дане и прелазити миљје
Љубечи једно биче слободно и дивље слободно и дивље....
Феуд- Тајкун
https://t.co/B2ZaSK7V9j
1ReTweets0Favorites·Details
#13
0ReTweets2Favorites·Details
#14
@leonidspar1 „трпение“ значи „да се истрае, да се издржи“Значи да се издржи и истрае со луѓето и нештата. Значи да се носи бремето на другите, и на „дневната жега“. Значи да се гледа и да се чека, без да се избрзува, ниту да се брза.
0ReTweets2Favorites·Details
#15
Ние вака семинарски.........📒
е а имаше и многу убави семинарќи..... https://t.co/WQ06BqUrXQ
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@portokalovaa Самоконтрола врв на сите вештини ........
0ReTweets1Favorites·Details
#17
0ReTweets1Favorites·Details
#18
today's stats : 2 new followers, 479 non-followers. found via https://t.co/yvLDbOIY2x
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@otecGavril Амин
Отец нека е среќно и благословено 2018то лето Господово
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@otecGavril Амин+
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1една неБитнаnanu990014
2Пепа Јоноаpepajonoa2
3leonidsparleonidspar12
4otec Gavrilotecgavril2
5JustJasmine💐jass_dzb2
6БабаКаља ❄️katemagritte2
7твитеркоtweeterkoski1
8НЕДОПИРЛИВАnedopirliva11
9LadyStardustladyfromthestar1
10Портокаловаportokalovaa1