TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Natasha @boychenn
#reach: 65322   ( 355th )
#followers: 10561   ( 122nd )
#1
Се подарува Лехар, мачор од расата Ragdoll. Микрочип, вакцини и шпански пасош. Кастриран. 6 години има.
Не сака кучиња, сака да лови па дом со двор би било супер.
Сите заинтересирани пишете ми ДМ.
Другите please RT. https://t.co/AQQE8GqQwp
70ReTweets51Favorites·Details
#2
прашање: дали има македонски фирми/брендови на кои им треба social media manager кој би работел од дома? и ако да, би било убаво да ме контактираат или да ме упати некој како јас да ги контактирам :)
RT RT
28ReTweets8Favorites·Details
#3
Денес правам 9 месеци без цигари 😲😲😲
4ReTweets79Favorites·Details
#4
0ReTweets89Favorites·Details
#5
Како права дијаспора, првата официјална работа што ја добив тука е трета смена. Среќа не е на скеле и носам бел мантил.
3ReTweets62Favorites·Details
#6
Турист дома 😏 https://t.co/8tTvcjctWZ
0ReTweets56Favorites·Details
#7
Честитање на роденден на твоето бебе на фб со лично обраќање кон бебето?
Њтф луѓе, социјалниве медиуми ве пореметија.
3ReTweets41Favorites·Details
#8
Во продавница на Illy. Од кај сте "од Македонија", ти? "Од Полска. Знаете нешто полски"
- курва.
3ReTweets40Favorites·Details
#9
Бојчен и @veterinarnica во Нова Македонија 😎
Со здрава храна и со добра хигиена до подобар имунитет - Нова Македонија https://t.co/Gl1Jt24Vr9
6ReTweets28Favorites·Details
#10
Кога ќе пораснам сакам да заработувам доволно за да можам да си купам пудра поквалитетна од 10 евра 😔
0ReTweets38Favorites·Details
#11
Многу сте лицемерни! Да поклонуваше некој бебе расно маче ќе се потепавте кој да го земе. Ама нееее, 6 години има плус е кастриран па бог да чува ако го земете за љубов а не за да го парите за пари!
4ReTweets19Favorites·Details
#12
4ReTweets13Favorites·Details
#13
Едвај ги научивме луѓево дека "незнам" се пишува одвоено, сега уште Горнамакедонија ни фали.
0ReTweets24Favorites·Details
#14
Симнав апликација за вежбање. Ден 4ти вика дека е rest day. Отидов директ на 5ти ден.
Спремна сум утре да лазам од кревет до веце....
1ReTweets16Favorites·Details
#15
Во Рим толку е бавен сообраќајот што @RumShtangla стигна побрзо до аеродромов од Скопје него јас од дома.
1ReTweets15Favorites·Details
#16
Два дена врне без престан. Толку е стара зградава, се плашам ќе симнеме спрат до утре.
0ReTweets15Favorites·Details
#17
После 9 месеци без цигари сега ми фалат само кога ќе се напнам дека ме дупи гугл мапс и се вртам у круг како идиот.
0ReTweets10Favorites·Details
#18
Мислам дека со земањето на англиска раса на куче се урочивме да ни врне цело време 😐
0ReTweets8Favorites·Details
#19
Професионалност лвл потврда за уплатен данок сликана со мобилен на вибер.
Златна бубамара за професионалноста.
0ReTweets7Favorites·Details
#20
@KapnKrk Ја блокна Сања?
1ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ангелаrumshtangla6
2PokojniTozajaopokojnitoza4
3ОмајФАЌИНгад!0majgad4
4Скрачиskraci4
5Ентропијаsanjalazanja3
6Emilytheemily_b2
7Ќерката на Пашатаkerkatanapasata2
8Мис Покрвеникmila_la2
9toshe xtoshex2
10Скорќеkapnkrk2