TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Caribi 1201 @bozinovskizlat1
#reach: 114400   ( 44th )
#followers: 1326   ( 2470rd )
#1
Она “ке помине“, колку време треба да се чека?!
64ReTweets156Favorites·Details
#2
Јас себеси морам да се трпам, сите останати имаат избор.
59ReTweets161Favorites·Details
#3
Бирај зборови кога разговараш со жена. Она памети, ама баш се!
60ReTweets151Favorites·Details
#4
Човек ке се изненади кога ке осознае, што е се во состојба да издржи.
58ReTweets129Favorites·Details
#5
Кога зборовите не излегуваат од уста а душата сака ❤️❤️ https://t.co/s64fSVbuPh
54ReTweets140Favorites·Details
#6
На прв поглед копијата и оригиналот изгледаат исто, разликата е само во квалитетот.
49ReTweets108Favorites·Details
#7
Какво време дојде, врата никому да не му отвориш, не дај боже, душата..!
48ReTweets107Favorites·Details
#8
Нека не не лажат. Животот не станал полесен, туку ние станавме појаки.
45ReTweets104Favorites·Details
#9
Нее проблем кога е човек глуп, проблем е кога се гордее со тоа.
43ReTweets96Favorites·Details
#10
Направи ја жената среќна, уметност која малку мажи ја познаваат.
40ReTweets103Favorites·Details
#11
Молкот е најдобар одговор на глупави прашаља...
40ReTweets101Favorites·Details
#12
Знам јас многу добро што сакам,ама нема...
40ReTweets100Favorites·Details
#13
Кога мислиш дека не можеш понатаму, престани да мислиш, и продолжи понатаму...
40ReTweets97Favorites·Details
#14
Понекогаш човекот е сам, едноставно, затоа што има добар вкус...
35ReTweets104Favorites·Details
#15
Ако се смее без причина, биди уверен, вљубена е до уши...
37ReTweets95Favorites·Details
#16
Не брзајте со проценка на луѓето. Секоја кола добро служи, додека е нова.
34ReTweets102Favorites·Details
#17
Нема бескорисен човек, секој може да послужи како лош пример,,,еве јас.
38ReTweets88Favorites·Details
#18
Никогаш не очекувај, и не прашувај. Ако е судено, ке се случи.
35ReTweets96Favorites·Details
#19
Можам јас со луѓе, ама со нелуѓе имам повеке искуство во животов.
36ReTweets92Favorites·Details
#20
Непријатно е кога ке погледнеш во телефонот со надеж, а таму, ништо.
33ReTweets101Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1bebebebence_malo41
2ЦрноКосаcrnokosa12332
3БабаКаља ❄️katemagritte31
4Snezanasnezana2828988227
5Ишаретisharet8425
6Д.Д.Ј.drndrnjarinja_19
7Јефто™jefto101ot18
8На Дедо Најпаметниотi_najubaviot17
9BanAnabanankata16
10ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz15