TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 89017   ( 144th )
#followers: 2779   ( 1140rd )
#1
Што сакаш да биде твоето дете кога ќе порасне?
СРЕЌНО!
35ReTweets103Favorites·Details
#2
Тортата на сестра ми (46) https://t.co/cxY0Q6go3a
10ReTweets104Favorites·Details
#3
Не ве делам на Вмро и Сдсм твитерџии. И да, ретвитам што ми се свиѓа у даден момент и што ме погодува дента! Тоа е мој избор 😁
13ReTweets65Favorites·Details
#4
Една е сестра 😀 https://t.co/8a7J6qjOM8
10ReTweets64Favorites·Details
#5
#онакога ќе ти кажат Нарцис еден... https://t.co/kvwJznKhGJ
11ReTweets59Favorites·Details
#6
У Македонија ни дете да не родиш..ќе ти го снема во болница!
12ReTweets52Favorites·Details
#7
Да имаш пари, станови, коли, да можеш цел Свет да го прошеташ, да можеш да се школуваш во странство и да посегнеш по дрога и да завршиш во тоалет е јадно! Бедно! Гадно! RIP
11ReTweets40Favorites·Details
#8
Албанија пребројала 330к ја напуштиле државата во минативе години.
Ние 1 година не можеме фантомите во Јавна Администрација да ги преброиме не пак со бројка колку се исселиле од МК да излеземе!!!
11ReTweets33Favorites·Details
#9
Кај Броз или Фитнес хаус кога ќе почне да крева пајакот е тогаш е вест дека нешто правилно се прави!!! https://t.co/59LU9k0eIr
8ReTweets42Favorites·Details
#10
Секоја власт си има свои дрва!
11ReTweets27Favorites·Details
#11
Сè задовме од Запад и валентајн и годишници и пром и реунион и ритрит и бејби шауер....
Да си заминеш од дома по 18 години е тоа најбитното не го зедовме....живеете со родители до свадба а и после неа...али за сВе она од горе имате пари!
8ReTweets35Favorites·Details
#12
Мала пажња и на глава ќе ти се качат!
9ReTweets27Favorites·Details
#13
Десертче за ќере https://t.co/c86aysS5U7
7ReTweets33Favorites·Details
#14
Вака се пише Си Ви да си знаете https://t.co/rQmRmwStPJ
7ReTweets28Favorites·Details
#15
Од стара мајка дете...ептен ме бива бе https://t.co/s2Dj7fy3Sf
0ReTweets49Favorites·Details
#16
Каде бе со вакви кондурчиња на Самит? https://t.co/jCkQyjXwkj
5ReTweets33Favorites·Details
#17
Знаете кога ќе има напредија во Македонија?
Кога наместо партиски неписмени полтрони и лица од одредена географска одредница на битни места во влада и институции ќе се ставаат експерти од својата област и од реалниот сектор!
8ReTweets24Favorites·Details
#18
Ако после 00 часот не ја треснеш вратата ко влагаш дома толку силно да се затресат прозорите кај комшиите ко да не си излегол од дома!!!
Па пизда ви матер...научете се врати да затварате без трескање у зграда живеете алоо!!!
5ReTweets29Favorites·Details
#19
Време е за 2ро кафе. За отворање на десно око https://t.co/m747lWB7wc
4ReTweets31Favorites·Details
#20
Јас бев од оние ликови што редовно земаа Нумерус ама не го ни отвораа!
#Исповед
6ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus102
2Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski53
3Никсонrnixn39
4Пердуфpikabu0037
5Jewelskaiskulirana33
6Kalin Babuskukalinbabusku33
7Evianaveevian32
8Битолчанкаbit0lcanka31
9Katykanunis_131
10JaneDoesonjatd30