TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бунтовничката @buntovnickata
#reach: 87356   ( 157th )
#followers: 5440   ( 461st )
#1
Денес сум неизмерно горда и среќна на моите тројца бунтовници, малите се вратија со пехари а големата е прогласена за спортист на годината! 💜💜💜
19ReTweets149Favorites·Details
#2
ЗнаеФ дека пивото спаѓа во љубимци з н а е Ф! https://t.co/4zrRGxGiEu
25ReTweets117Favorites·Details
#3
Еден ден тоа егото има така добро да ве саџвака, плукне и тресне од земја.
Ама па вие си знаете!
35ReTweets79Favorites·Details
#4
Кога ловецот ќе се заљуби во срната, останува без плен!
28ReTweets73Favorites·Details
#5
Цртани од "моето детство"
Цртани од "вашето детство" https://t.co/ZLwvTMoGkK
21ReTweets82Favorites·Details
#6
А тука имаше доста обожаватели #НаТочак
или грешам! https://t.co/MYJ6FZeVDR
14ReTweets91Favorites·Details
#7
За да шириш среќа и радост, мора прво срцето да ти е полно со нив!
К.Г.Јанг
#ДоброУтро ☺ другари https://t.co/9aB3vTirb7
19ReTweets66Favorites·Details
#8
Биле саркастични!
А бе за сарказам треба интелегенција, ова вашево тука е вулгаризам простотилук и навреда!!!
19ReTweets65Favorites·Details
#9
А животот баш е упорен додека не ти го сруши она "никогаш повеќе"
21ReTweets56Favorites·Details
#11
Моите низ животот ме учеа и вопитаа да бидам
Чесна одговорна и искрена личност.
Посакувам да ме научеа на нешто покорисно!
18ReTweets57Favorites·Details
#12
Човекот ќе е несреќен се додека верува дека среќата им зависи од другите - О.Вајлд
#ДоброУтро ☺ другари https://t.co/SSg5LwottD
15ReTweets65Favorites·Details
#13
Не се попрева со зборови она што си го расипал со дела!
21ReTweets45Favorites·Details
#14
Насмевни му се на денов зезни го!
#Доброутро ☺ другари 🍀 https://t.co/K05QejhFpG
14ReTweets60Favorites·Details
#15
Во животот најважно е да знаеш на кои удари да вратиш дупло!!!
21ReTweets38Favorites·Details
#16
Кој ги пушти ова
Е К С П Е Р Т И Т Е пак на нај јако!
15ReTweets52Favorites·Details
#17
На светов, не постои ништо по тешко од неправда!!!
15ReTweets48Favorites·Details
#18
Денов добро го изморив, ама и он мене!
13ReTweets50Favorites·Details
#20
Како ти помина денот?
Пцуејки!!!
14ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1DJ Сајлентdr_arsen65
2Aleksandararkenstone2861
3ЧУВАРsmensky35
4Магнолијаbitch_switch32
5LOVEnoWARoltovski21
6Мимикријаmajaspasovska117
7Јефто™jefto101ot16
8💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev16
9Snezanasnezana2828988215
10DUDE!!!mivandzikov14