TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

БушавБЕЕЕ @bushaviotodsk
#reach: 47560   ( 672nd )
#followers: 1956   ( 1641st )
#1
Недела ден со сонце и облачиња😍😍😍 https://t.co/EY3j8HIEKy
20ReTweets53Favorites·Details
#2
Еве уште една со облачиња 😊😊😊 https://t.co/stX9qVbBt5
10ReTweets27Favorites·Details
#3
Да не се сеќирате за мене, бодејќи е виќенд на време си станав во 7:42 https://t.co/GBplWbMB2Z
6ReTweets32Favorites·Details
#4
Кога деновите стануваат ноќи, а ноќите денови...

https://t.co/vaB6SrNEBT
10ReTweets19Favorites·Details
#5
Прекраснотии уште од рано утро, здрав доручек за добар старт на денот 😁😁😁😁
П.С. без комемтари што е ова зеленово 😁😁😁😁 https://t.co/NIbMqfQwp0
4ReTweets18Favorites·Details
#6
Кога сонот стана јаве, а тагата среќа, се пронајовме ние и станавме едно...
Но јавето повторно стана сон, а среќата се прелева во тага...
Деновите тежат како олово, а воздишките болат силно...
И ние полека стануваме минато...
4ReTweets8Favorites·Details
#8
Среќен роденден Тоше🎶🎶🎶
https://t.co/U27s8Fogye https://t.co/ULu21fE4tI
2ReTweets9Favorites·Details
#9
Што вели добрата вила кога ќе седне на носот на Пинокио?
- Лажи Пинокио лажиии...

стар ама добар #виц 😁😁😁
2ReTweets9Favorites·Details
#10
Да ве поздравам апропо времемо надвор 😁😁😁
https://t.co/OIwTedmq9o
2ReTweets7Favorites·Details
#11
Како што една мисла може да ти изремети цел ден, ништо друго https://t.co/J8G4kBwoP1
2ReTweets5Favorites·Details
#12
Овој Валентајн на Труфун му го посветивме уште од рани зори 😂😂😂😂
2ReTweets5Favorites·Details
#13
Единствен ќар со станување во сабота во 7:30 за периодов ќе имам за гедање ЗОИ https://t.co/g4tshmXYcc
1ReTweets7Favorites·Details
#14
@Arkenstone28 А така брат не викаш на сланинче ако убаво 😂😂😂😂
1ReTweets2Favorites·Details
#18
@imiteiphone @zone0205 Ај утре ќе ти направам и тебе 😊😊😊
1ReTweets1Favorites·Details
#19
@LaDameDuMonde среќен и дамо убавини 🎂🎂🎂🎉🎉🎉 https://t.co/fK4YdF88os
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@PepaJonoa Сесре болката не крши и тлее во нас, но не прави и посилни и поистрајни во иднина 💙
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aleksandararkenstone286
2Meto Iliev♈imiteiphone5
3Пепа Јоноаpepajonoa3
4Ани*ani_srcka3
5Милка О. Хакинен 💜🚗milka_oreo883
6Нормадаnormada_772
7Angélique™ladamedumonde2
8Натали. ➳nataly_black_2
9Русокоса девојкаblondy1652
10Мики со големо „М“hot123micky2