TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Царевата Ќерка @carevata_kerka
#reach: 84826   ( 191st )
#followers: 1662   ( 1947th )
#1
20 годишни глумат среќен брак и семејство ;
25 годишни веќе се разведени ;
30 годишни имаат симпатија

welcome to the hotel Macedonia ...
114ReTweets391Favorites·Details
#2
дај боже здравје , за памет касно е
28ReTweets70Favorites·Details
#3
кој што ми мисли дупло да му се врати

~ стара народна
19ReTweets75Favorites·Details
#4
од се вештачко на неа, само е природно глупа
15ReTweets72Favorites·Details
#5
Од толкава фобија друг да не ве заебе, сами си се заебувате
16ReTweets63Favorites·Details
#6
- што најдобро знаеш да правиш ?
- проблеми !
20ReTweets50Favorites·Details
#7
Да кажеш за нешто откако ќе заврши, дека ти е криво што така испаднало, е исто ко да кажеш - штета што го извадивме забот, здрав беше
18ReTweets52Favorites·Details
#8
го знаете чувството кога се ви е како што треба ?
- ни ја
18ReTweets51Favorites·Details
#9
Бунда со кратки ракави. Ок. Следно? купачи со волна и крзно?
10ReTweets74Favorites·Details
#10
Ај што сте пациенти ок, ама зошто не се лечите?

#ПрашањаКоиМеМачат
13ReTweets65Favorites·Details
#11
на мојот телефон му фали повик од твојот телефон
16ReTweets53Favorites·Details
#12
- кај ми е паметот ?
- па да го имаше, можда ќе знаеше и кај ти е
17ReTweets46Favorites·Details
#13
не заборавајте за празниците да се поклоните себеси на тие што ги сакате
15ReTweets49Favorites·Details
#14
изгледа моите желби на некој друг му се исполнуваат
14ReTweets50Favorites·Details
#15
- кај си?
- еве, на фреквенција на љубовта
15ReTweets46Favorites·Details
#16
душа е ... не се допира со раце ... затоа ти не знаеш како
14ReTweets48Favorites·Details
#17
- Повелете?!
- една среќа за носење

#доброутро
12ReTweets50Favorites·Details
#18
свему доџе крај ... само на србизмот во мк јазик никогаш , па ни тогаш
11ReTweets50Favorites·Details
#19
Не се проблем пар будали... Проблем е што сите останати страдаат ради нив
12ReTweets44Favorites·Details
#20
ми се јави да ми каже дека Лепа Брена имала нова песна.
Каде да го пријавам за психичко малтретирање ?
11ReTweets46Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еск0барeskobar_od_sk29
2🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat19
3САЛЕsale_bt_18
4Snezanasnezana2828988214
5Џинџеротi_am_dimovski14
6💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev13
7Caribi 1201bozinovskizlat111
8crvenokosata2eyeshadow10
9Јефто™jefto101ot9
10Tрkаљофкatrkaljofka9