TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

баба зинети @centraphor09
#reach: 56464   ( 493rd )
#followers: 1105   ( 2957th )
#1
Зборено со Османи, го боли кур за вас!
13ReTweets77Favorites·Details
#2
Да бевте сите такви како што твитате, ќе не бидеше
11ReTweets41Favorites·Details
#3
Епа дечки, ви го претставувам најубавиот кафич во градов Churchill's
Bravooo https://t.co/Zg7R8biN6y
5ReTweets44Favorites·Details
#4
Со кумот @Shushmula нека траат убавините https://t.co/vAbPq6z4Ym
2ReTweets26Favorites·Details
#5
Не можам сега, ми ги вадат ножевите од грбот!
4ReTweets17Favorites·Details
#6
Мало невнимание и се будиш у ниедно време
2ReTweets18Favorites·Details
#7
Ова или уште ви е по интересено она педерчето со чекичот! https://t.co/MTPHXf1Oqj
2ReTweets17Favorites·Details
#8
Гаќите станадард ги сушам внатре, не на балкон, јер да ги погледнат, остануваат трудни!
3ReTweets13Favorites·Details
#9
Добро утро фини луѓе ...
0ReTweets22Favorites·Details
#10
РоденденоФ ме фати некако не спремен!
0ReTweets21Favorites·Details
#11
Ова шо не спиете а веќе е вторник ... криви се понеделничките кафиња
3ReTweets12Favorites·Details
#12
Еднаш ја видов бојава и се заљубиФ https://t.co/oyYhCM5nuM
0ReTweets21Favorites·Details
#13
Пазарчево е твитер ... све нешто лупа и лупета https://t.co/gPAeoWotme
0ReTweets21Favorites·Details
#14
Да ве Фејвам, ми е мерак!
3ReTweets11Favorites·Details
#15
Она кога ти е 'ранет шаман' ситуација!
2ReTweets12Favorites·Details
#16
Простено ти е, пичкатиматерина!
1ReTweets13Favorites·Details
#17
Добро утро фини луѓе ...
0ReTweets15Favorites·Details
#18
Од еднаш ни педер не се стануе, не па трудна!
3ReTweets6Favorites·Details
#19
Што бо рекла другарица @Schiffer_PG14 #цркнете https://t.co/tXkMFa0mBg
1ReTweets12Favorites·Details
#20
Да си признаеме деќки
Ниедна од џетсетеркиве (од тие шо ги иаме гледано) абер нема од ебење!
До кај се нашите?
0ReTweets14Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jewelskaiskulirana78
2D.D.J.drndrnjarinja_71
3Chlamydia Macedonicaschiffer_pg1455
4КурофмиⓇshushmula45
5Аритмијаsnowgirly228
6Никсон Улавиотrnixn28
7Мено Паузаmalaghata23
8емаglinenaa23
9ХепиАурhepiaur22
10Mery💎mumamery21