TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 40875   ( 832nd )
#followers: 3738   ( 794th )
#2
Ај храна, лекови, туку како не ви е срам да увезувате и фејк чкарт оцб ко у перфекс да мотам јеботе
5ReTweets26Favorites·Details
#3
Поопасно од вештерка е онаа бившата на другар ти шо те прогања по мрежи ако читаш те сакам ама језива си цуци
2ReTweets18Favorites·Details
#4
Дуа липа била панк поп пејачка, епа ја сум Шер бичезз
2ReTweets17Favorites·Details
#5
А ќе беше убергрејт долги денови во зима, долги ноќи у лето, ама никој не ме слуша мене
3ReTweets10Favorites·Details
#6
Петок 12 увече https://t.co/fo65fqtc6B
0ReTweets19Favorites·Details
#7
Гадна сум и све тоа да да ама шо кога само едната мишка ти мириска? Другата не добила исто дезодоранс? Дали заслужува некад да добие? Дали и вие имате различни имиња за нив или едно? На крај, дали мишките се мужи чим влакна им растат?
1ReTweets14Favorites·Details
#8
Вработените од биро за вработување треба да не работат. Никад. Не дека работат. И да не се ни пријавуваат пошо не им се работи.
2ReTweets11Favorites·Details
#9
Добро, кај живеете со тоа снеговите по сториња, Скопјево сварено влажно никакво
2ReTweets11Favorites·Details
#10
Јас: ти ебам
Аутокорект: тирамису
Јас: кај кур има сеа слаткарница отворена не не чоколадна торта аооо
1ReTweets12Favorites·Details
#11
Денов компири
1ReTweets10Favorites·Details
#12
1ReTweets10Favorites·Details
#13
Site ste na pomfrit u menadagorki u momentov sfativme oke
0ReTweets12Favorites·Details
#14
1ReTweets7Favorites·Details
#15
Точно десет години како умре безгрижноста во мене.
0ReTweets10Favorites·Details
#16
Не, и после толку години се уште исто боли само ликот и гласот бледнеат.
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Ќе умрете надевајќи се дека сте смешни.
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Јас: еј супер станав рано вака сеа ќе довршам проектов ќе почнам текстов..
Исто јас: само е е дно ееее, едно е наше мааало
0ReTweets9Favorites·Details
#19
@nalutilus Цуци скриншат и директ сенд кај цурата, инаку никад нема да се научат да почитуваат жена. Помогни и на сестрата 👌
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Не си го пробав кафето додека ја имаше божествената надреална пена, сеа ќе пијам точки -_-
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Кљомпаркаkljomparka8
2ЖРТВА НА ГЛОБАЛНИОТ КАПИТАЛИЗАМjumalatuoni5
3Cosmopolitanalikiaj5
4manic pixie dead girlsweetana05
5Синот на Професоротtiktaknaradio4
6Хаклбери Фина 🌀katiestrummer4
7Darko Arsovskidarsovec4
8Оној со брадатаlegovski3
9вина невинаnalutilus3
10Rubin Jovanoskirubinbt3