TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

редхед @crvenagla
#reach: 75331   ( 247th )
#followers: 2142   ( 1494th )
#1
- Како се викаш?
- Ката.
- Скратено од?
- На мајка ти пи*ката.
44ReTweets170Favorites·Details
#2
21ReTweets97Favorites·Details
#3
12ReTweets97Favorites·Details
#4
Полошо од то некој да ти ја јади душата, е сам да си ја јадиш душата.
17ReTweets58Favorites·Details
#5
Јас ко ќе одам на нива со мојот провинцијалски трактор, си купвам кроасан за по пат и Кесето си го оставам на седиште, навика. Арно не сум ск на факултет. А како ќе бидам ко не знам кај е на мапата.
11ReTweets66Favorites·Details
#6
12ReTweets63Favorites·Details
#7
#8
Филтер затемнето стакло в такси https://t.co/EtvI2KPod1
10ReTweets52Favorites·Details
#9
Овај шо го заебавате е тој Дац едно време многу јак шо ви беше?
10ReTweets51Favorites·Details
#10
А како е на скопски „многу си глупа“?
11ReTweets48Favorites·Details
#11
Провинцијалци be like https://t.co/XVYnTScCnk
7ReTweets58Favorites·Details
#12
- Шо имаш завршено?
- Филолошки.
- Ааа по јазиците тии... хехее
- ...
9ReTweets50Favorites·Details
#13
А ко да имавме друг избор https://t.co/VkoPdulKhq
5ReTweets56Favorites·Details
#14
А најјаки се овие шо имат потреба да исмеват некој за да се истакнат.
9ReTweets44Favorites·Details
#15
Ко ќе ти се пушта некој 9 години помал https://t.co/OYaybqS3xg
8ReTweets43Favorites·Details
#16
Мојот живот во еден гиф https://t.co/jpjAggOcV8
8ReTweets42Favorites·Details
#17
Давала гратис влезници за првите шо ќе и пишеле во дм
9ReTweets36Favorites·Details
#18
Зошто маче сељак? Види шубо ја сликав внука ми. https://t.co/COJQQZqost
3ReTweets52Favorites·Details
#19
Јадат гомна за рандом чоек и ко ќе му речиш „брат ми е“ ќе се правдат и ќе се лигат пол сат.
7ReTweets38Favorites·Details
#20
И убавите се разведоа https://t.co/d7pROlWfBF
5ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еск0барeskobar_od_sk29
2САЛЕsale_bt_23
3Џинџеротi_am_dimovski23
4Берокласецотalek_careca23
5Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1521
6_Ерл_Хикиmorientesangel18
7dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_118
8Buçkoyelrambobtwo17
9Чај од бреготcajodbregot16
10MyMorningJacketprkosot15