TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Satanica potestas 😈 @damjanka_
#reach: 517   ( 7229th )
#followers: 517   ( 5932nd )
#1
Руска и кифлиња always and forever.
1ReTweets6Favorites·Details
#2
Има ли тука некој ветеринар?
2ReTweets2Favorites·Details
#3
I killed my imaginary friend.
1ReTweets4Favorites·Details
#4
Ко ќе се разбудам сакам да има уште 10 мачки околу мене.
1ReTweets4Favorites·Details
#5
Единствено нешто шо ме собира се пижамите. #тажентвит
0ReTweets6Favorites·Details
#6
Си пушташ Пинк Флојд и одма животот е поубав. #ДоброУтро
0ReTweets5Favorites·Details
#7
Поделба на храна во нашиот дом:
Тој: 1
Јас: 1
Мачката:7299163019371864
1ReTweets2Favorites·Details
#8
Ја читам третата книга, ќе ми експлодира мозокот.
0ReTweets4Favorites·Details
#9
Колку е кјут ел команданте ❤
1ReTweets1Favorites·Details
#10
This creature. ❤ https://t.co/pCSXbrwIhF
0ReTweets4Favorites·Details
#11
Прв ден менструација. https://t.co/ToNUqv2Tt7
0ReTweets4Favorites·Details
#12
Сакам да кажам, стерилизирајте ги милениците со време, не чекајте 5 до 12 ко мене. Фмп.
0ReTweets4Favorites·Details
#13
Сиа умре. Не обвинувам никој, а треба. Премногу сум гневна и тажна. Почивај во мир лепотице❤
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Раул оплоди ме. Порфавор.
0ReTweets3Favorites·Details
#15
Раул ❤
0ReTweets3Favorites·Details
#16
Nothing can satisfy my thirst for human suffering.
0ReTweets3Favorites·Details
#17
Посакувам да станам од кревет.
0ReTweets3Favorites·Details
#18
Имам фетиш кон фломастери.
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Сакам мачкава да прекинит да мјаучит онака на 5 минути.
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Брејкинг њуз: Се нашминкав после 2 години ❤
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Pani КатО 🇵🇱catherine072349
2Бажоzstaka6
3Д Зороthe__zorro5
4Ветеринарницаveterinarnica4
5Џиф_dzivdzanka_4
6Нарколептиченact_a__fool3
7pripyat's finestpoceldendoma3
8Carano__stefanel__3
9Dream Housedreamhouse992
10The D Jthedjmkd2