TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

EmptyPersona @darkhour_seeker
#reach: 164716   ( 1st )
#followers: 12310   ( 73rd )
#1
И банки и судии и собрание...
Се треба да гори, не бива држава од нас... https://t.co/tAc0Rs1uQL
105ReTweets232Favorites·Details
#3
Ова ќе го казни некој или ќе си тераме по старо??
@SDSMakedonija @VladaMK @portparolVRM @Zoran_Zaev https://t.co/igwoEPdiac
65ReTweets109Favorites·Details
#4
Одвреме-навреме не газеше чизма.
Ама опинок, нон-стоп!
50ReTweets119Favorites·Details
#5
30ReTweets148Favorites·Details
#6
31ReTweets139Favorites·Details
#8
Wild Wild Bair....
Никој ни го решава ова, ни има волја....#Вечна https://t.co/j4YPHQ8Cvq
45ReTweets77Favorites·Details
#9
- Жената ти вика "Оди по ѓаволите". Ти одиш, а таа те пречекува таму. - Данте
37ReTweets99Favorites·Details
#10
Охридска рачна рампа...#Вечна https://t.co/p2amjGrx9Z
35ReTweets101Favorites·Details
#11
25ReTweets116Favorites·Details
#12
Обезбедувањето фаќа крадец кај Државна Болница... https://t.co/wDhXYG1Ax7
40ReTweets70Favorites·Details
#13
Она кога ќе ти стане сеедно.
Нема подобро. И полошо.
36ReTweets82Favorites·Details
#15
Штета што дождот не минува низ главите за да ја испере омразата во луѓето. - Џони Штулиќ
30ReTweets67Favorites·Details
#16
Лошиот човек е како јагленот - ако не те изгори, ќе те оцрни.
29ReTweets69Favorites·Details
#17
Се е хаос , само криминалот е организиран ! #ДоброУтро
29ReTweets65Favorites·Details
#18
Преку 3 реки, 6 вирчиња и 7 мориња ете го центарот на Скопје...
23ReTweets80Favorites·Details
#19
Победа за Твитер!!!!
Разрешен Александар Донев, директор на Агенцијата за поддршка и развој на туризмот https://t.co/gKPD8HLxJs
19ReTweets88Favorites·Details
#20
Низ животов поминав како низ продавница, се што зедов, платив" - Душко Радовиќ
27ReTweets61Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Libertas.mklibertas_mk80
2A1ONMKDa1onmkd61
3Слободен печат.slobodenpecat150
4Mindрluмbеrmindplumber34
5Народен Гласnarodenglas27
6Mangoran_man26
7Macedonia Trendingtrendingmk26
8i999yi999y26
9Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_25
10Кукуњавскаemmyllija24