TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Даре @darkoptimum
#reach: 74055   ( 302nd )
#followers: 4340   ( 651st )
#1
Постојат безброј убави души,
само една од нив е сродна....таа чувајте ја...❤️
53ReTweets117Favorites·Details
#2
Ако убаво ги погледнеш убавите очиња, ќе му ја видиш душата...
Душиче мало...❤️ https://t.co/pM2luBE6dc
45ReTweets133Favorites·Details
#3
Нема мисла, нема зборче кое може да ја опише мојата љубов кон тебе....❤️
54ReTweets104Favorites·Details
#4
Една прегратка, илјада различни чувства...❤️ https://t.co/yigGkOklv0
46ReTweets113Favorites·Details
#5
Личноста што ја сакате најубаво и најбезбедно во срце се чува...❤️
49ReTweets84Favorites·Details
#6
Понекогаш зборовите се премногу сиромашни за да го кажат сето она што се крие во срцето...❤️ https://t.co/2Avob9UDbD
44ReTweets91Favorites·Details
#7
Ретки се оние кои гледаат и чувствуваат со срцето....❤️ https://t.co/Ga4JkoXbeh
37ReTweets107Favorites·Details
#8
Биди ми сонце....кога ќе погледнам во твоите очи да заборавам на се....❤️ https://t.co/IP8krcLipV
42ReTweets85Favorites·Details
#9
Во мисли си ми...секогаш...❤️
43ReTweets80Favorites·Details
#10
Љубовта моја,
само твоја.
Срцево мое,
само твое.
Животов мој,
само твој.
....❤️
41ReTweets86Favorites·Details
#11
Те сакам затоа што си една и единствена...❤️
43ReTweets77Favorites·Details
#12
Среќата нека биде вечност во вашиот дом, љубовта вечен пријател, здравјето - непресушно богатство. Среќна Нова Година!😘💕 https://t.co/iDWdsrlOKh
38ReTweets91Favorites·Details
#13
Сакај со срце, а не со зборови...❤️ https://t.co/X370upwbvf
41ReTweets80Favorites·Details
#14
Те сакам бидејќи ти си мојата сродна душа...❤️
39ReTweets84Favorites·Details
#15
Среќа е да си сакан/а...❤️ https://t.co/qr4lPhAQQ1
36ReTweets92Favorites·Details
#16
До срцето на личноста што ја сакаш, можеш да дојдеш само со срце...❤️ https://t.co/iz6mAFjy0A
39ReTweets83Favorites·Details
#17
Ако сакаш да ја видиш љубовта, отвори го срцето за неа/него...❤️ https://t.co/lftzWOJ20a
39ReTweets78Favorites·Details
#18
Понекогаш најмалиот чекор во вистинската насока води кон најголемиот чекор во вашиот живот....❤️ https://t.co/79u7Ct9bM5
36ReTweets86Favorites·Details
#19
Што значи бројот 721?
-Значи „Те сакам“ – 7 букви, 2 збора, 1 значење…љубов...❤️ https://t.co/hlt3ITuMDK
36ReTweets82Favorites·Details
#20
Каде што сееш љубов, никнува среќа....❤️ https://t.co/GxwOCY0Une
36ReTweets82Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot5
2💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev4
3Методија Белевскиmetodija694
4Јефто™jefto101ot4
5leonidsparleonidspar14
6Реаленneutralen_4
7Teonateona09903
8Tрkаљофкatrkaljofka3
9Царевата Ќеркаcarevata_kerka3
10Дамата со убава душаjovanovska63