TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Phoenix™ @dataasum
#reach: 69615   ( 314th )
#followers: 12273   ( 76th )
#1
душичке, не можам јас да те правам будала, ти си веќе формирана личност
27ReTweets74Favorites·Details
#2
немаш ти поим колку разочарување собира во едно "добро"
23ReTweets62Favorites·Details
#3
не ми треба принц ама па не биди коњ
17ReTweets49Favorites·Details
#4
жена е да те неќе тогаш кога ја сакаш, ама неќе да ја неќеш иако те неќе

мда
14ReTweets56Favorites·Details
#5
и при случајна средба со бившиот многу е битно да изгледаш ко добро ебена жена
10ReTweets55Favorites·Details
#6
си фатив дечко кинез

се сложува со мои одлуки, ме прави среќна, тивок е, бледо розеникав малку, секогаш спремен, со неколку брзини
7ReTweets57Favorites·Details
#7
ја себеси не си простив поради него, а бара да му простам

мрш бе
13ReTweets39Favorites·Details
#8
мојата сродна душа е таму некаде...

...влече врата што треба да се бутка
11ReTweets40Favorites·Details
#9
не се заебавај со мене, можам да го најдам почетокот на салотејпот за помалку од минута
10ReTweets32Favorites·Details
#10
по кои улици и ноќва не се сретнавме?
8ReTweets24Favorites·Details
#11
ќе знаеш ли ако ти кажам?
9ReTweets21Favorites·Details
#12
од сите шамари највеќе боли оној што не си го мавнав кога највеќе требаше
4ReTweets35Favorites·Details
#13
среќен празник на сите што ќе стават
6ReTweets29Favorites·Details
#14
па и не беше така лоша идеја https://t.co/4MCVK1ghwz
1ReTweets42Favorites·Details
#15
еј ова од мене не си го слушнала ама чув дека
5ReTweets28Favorites·Details
#16
за некои работи е потребен потапиот нож
5ReTweets27Favorites·Details
#17
да го уклучам алармот да видам уште колку саата неспиење имам
5ReTweets25Favorites·Details
#18
#цркнете
така малку со @Schiffer_PG14 во next - synergy https://t.co/M606L8le2K
3ReTweets30Favorites·Details
#19
во сенешто човек ќе поверува кога му значи
4ReTweets26Favorites·Details
#20
ајде, боли повеќе
можеш ти посилно, ништо не е ова
5ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Цветковиќtome_corner18
2Shqiptare nga Kosovadrndrnjarinja_13
3Chlamydia Macedonicaschiffer_pg1413
4Поглиачиsmoothmanmk9
5LOVEnoWARoltovski8
6crvenokosata2eyeshadow8
7Morgana Pendragon_lady_raven_8
8РубинСrubintherubin8
9Бунтовничкатаbuntovnickata8
10Кукуњавскаemmyllija8