TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Queen ov Hell @deppisdeep
#reach: 34688   ( 1016th )
#followers: 774   ( 4089th )
#1
Ајде дечки помош... Се работи за човек кој го познавам кој и самиот организира премногу
хуманитарни акции... Овој пат му треба помош и него... Зима е и се без покрив на глава... Донирајте колку можите, за наредна година да можат и тие да чекаат Божиќ во нов топол дом!!! https://t.co/sycJe63i1G
22ReTweets9Favorites·Details
#2
Убо е кога денот ќе ти започни со цеден сок, ама кој да го цеди
3ReTweets17Favorites·Details
#3
2018та ми почна со заедничка слика со саканиот.. После година и пол, само 2 имаме... Нек се угоде, третата за свадба да е 😂
2ReTweets8Favorites·Details
#4
Добро утро на сите... Јас... Зајдов од смеа https://t.co/2B4Pt8f68P
1ReTweets7Favorites·Details
#5
Стоби флипс отсекогаш ми биле мотивација за учење.. Ама ете денес 5то пакетче јадам... Мотивацијата нигде ја нема..
0ReTweets8Favorites·Details
#6
Мекици во 4 саат сабајле со сирење и јогурт ммммекици
0ReTweets7Favorites·Details
#7
Збор на денот: електроенцефалографија
*Мило ми е шо научив да ги читам*
0ReTweets6Favorites·Details
#8
Солзи не останаа во мене после сите овие изгледани воени/божиќни романси...
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@JasnaKoteska @Pomarandzes Покрај сите тие месишта, руски, "богати" трпези нема да ви прави голема разлика доколку се одлучите да донирате барем стотче https://t.co/m2OvMFjTNM
2ReTweets0Favorites·Details
#10
Никогаш немам купено/добиено ништо од Пандора...
0ReTweets5Favorites·Details
#11
Во кујната имам нова тегла еурокрем.... https://t.co/aV3FfCFnal
0ReTweets4Favorites·Details
#12
Лута била, изнервирана https://t.co/JduGknoOd2
0ReTweets4Favorites·Details
#13
Само шо видов дека цел чаршав ми е со кечап и сфатив дека сум гнетела сендвичи сабајлето и ми има шлакнато... Немојте да пиете децоо
0ReTweets4Favorites·Details
#14
Газо не знат да си го избришат ќе се мажеле на одма после средно леле бе
0ReTweets4Favorites·Details
#15
Се мислам дали денес да правам movie marathon...
0ReTweets4Favorites·Details
#16
Кој ќе оди на Креатор на 23ти?
0ReTweets4Favorites·Details
#17
Српската емисија Парови дефинитивно ми го згади животот
0ReTweets3Favorites·Details
#18
Уште ми зујат ушите
0ReTweets3Favorites·Details
#19
Она кога го земаш цел семестар на колоквиуми и куро не ти чуе за испити и срања и предавања до февруари
0ReTweets3Favorites·Details
#20
Не ми има паднато пара веќе 16 години.. З'убо з'арно..
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1редхедcrvenagla3
2Методија Белевскиmetodija693
3Дареdarkoptimum3
4Ellie Moira Catricem_etamorfoza2
5Глупчоglupcho2
6idealistotidealistot2
7Фиксиfilipfiksi2
8САЛЕsale_bt_2
9mikjocapn_mikjo2
10Големиотgolemsum2