TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лично Ја Кандиру @devojchetoli
#reach: 62560   ( 399th )
#followers: 1044   ( 3116th )
#1
Ако не сте знале. https://t.co/1LB0RX4NzY
15ReTweets40Favorites·Details
#3
Не можев да ти пушив кур ако га немаш
7ReTweets36Favorites·Details
#4
Уморна сам сви да ве сфаќам бе, сфатете ме ед'н пут мене. И да, ебете се јако у живот. Поздрав. Фала. Чао. Пријатно.
7ReTweets32Favorites·Details
#5
И мајка ми сакала у болницу да ме смени с'с друго, мушко дете ама среќа не пошо иам га запознаено детево и е геј. Сакам да кажу ќале ке е умреја од секирацие.
5ReTweets27Favorites·Details
#6
Како да ви кажу не мора твит да е на латиницу за да биде заебанција ама па ви си знаете не ви се мешам ама па бе прости сте.
4ReTweets23Favorites·Details
#7
Не сам алкохоличар ја само много проблеми имам.
6ReTweets15Favorites·Details
#8
Ако може. Фала. https://t.co/Qptd529HlE
4ReTweets21Favorites·Details
#9
Ради твитер гу засака кирилицу и латиницу нејќу да гу смислу.
7ReTweets11Favorites·Details
#10
Кд ми каже некој не се нервирај https://t.co/QNpksx4ycv
1ReTweets27Favorites·Details
#11
Сви ми имамо по едн кафич у кој шо и по пижаме ни е дозволено да идемо пошо нели домашен си.
2ReTweets23Favorites·Details
#12
Не дека се фалу или нешто ама 👌 😁😄 https://t.co/qbRNjGPhK0
0ReTweets29Favorites·Details
#13
Тој што су ми мали цицке никад не ми е сметало пошто имаше другарку с'с големи па она ми даваше да ву ги месу. Такој си праеше компензацију.
3ReTweets19Favorites·Details
#14
Нов твитер клан: кумановски метастазе.
2ReTweets21Favorites·Details
#15
Вика пред да га испие кафе бија неспособан, дечко ти изгледа с'с године не пиеш кафе.
2ReTweets21Favorites·Details
#16
Искачаш у Центар бар и околу тебе само провинцијалци, Ајде раус од кај шо сте дошле.
1ReTweets23Favorites·Details
#17
Одвај чекам да дојде 14-ти Февруари и да објаву селфи куде држу лист с'с напишано сите ќе раскинете. Позз
3ReTweets16Favorites·Details
#18
Добро бре сама седна на кафе немора да ме зјапате сви боууууже
1ReTweets21Favorites·Details
#19
Ако ме сакаш ретвитни ме. Позз.
5ReTweets8Favorites·Details
#20
Хаахахааах https://t.co/2WLHOl9gW1
4ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Buçkoyelrambobtwo213
2Поглиачиsmoothmanmk167
3Tрkаљофкatrkaljofka161
4Ненајаденact_a__fool145
5Бажоzstaka128
6Мјузик Јодаmisteriozniot84
7Еск0барeskobar_od_sk82
8Комерцијалистотantonkarafil68
9Дарлаmitevskad64
10Хер Искендер Пашаpashaiskender45