TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Виктори на денот @devojkata2
#reach: 56964   ( 487th )
#followers: 3460   ( 874th )
#3
Од цело тело на располагање, тој нерви ми пали 😒
8ReTweets40Favorites·Details
#4
Не е проблем шо лажат, проблем е сами шо си веруваат во лагите.
10ReTweets32Favorites·Details
#5
Не, не може поевтино од 49 евра за недела дена на море, може да не одите воопшто!
*Добива отказ
* Оди на часови за самоконтрола
8ReTweets20Favorites·Details
#6
Најдобра и незаменлива сум. Се додека имаат корист од мене
6ReTweets20Favorites·Details
#7
Мајка ми пола ќерка мајкина, каква мајка таква ќерка 😊 пола на кој ѓавол испадна ваква, ич не сакав вакви деца 😕
4ReTweets22Favorites·Details
#8
Ако постои пекол, веројатно е полн со интегрални колачи и суво овошје 😒
5ReTweets15Favorites·Details
#13
Hooverphonic - Mad About You (Live at Koningin Elisabethzaal 2012) https://t.co/CnI0z6xKIM via @YouTube
3ReTweets16Favorites·Details
#16
Она „што е твое ќе си дојде“ е утеха за неспособни и размазени, ако не се потрудиш ништо нема да падне од на небо и да си дојде.
3ReTweets11Favorites·Details
#18
Пред месец дена вработените од гинекологија дале погрешно бебе, денес загубиле бебе. Зошто се се' уште вработени?
1ReTweets13Favorites·Details
#19
Ќе ти носи кафе во кревет, ќе ти готви и Кисми на рипит ќе ти ги пушта 😒
0ReTweets16Favorites·Details
#20
Чешит е збор на денов
1ReTweets12Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ранкоsrbak5
2КикиРиткаkiki_ritka4
3Е.Нигматаsavetheprincesz3
4Evianaveevian2
5ЈаС со БрАдАтА_jo_van2
6Стормрејџ 👍👌👊strastniot2
7Game Overshadowrazbiras1
8Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski1
9Рагrubintherubin1
10the lordmethelordd1