TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

💀 Семоќниот Диме 💀 @dimepupuliev
#reach: 130873   ( 15th )
#followers: 3523   ( 854th )
#1
Перфекционисти би лајк. https://t.co/FxNTtiV57Z
268ReTweets1924Favorites·Details
#2
Постојат 4 работи кои не можеме да ги бираме :
1. Родителите.
2. Местото на раѓање.
3. Изгледот.
4. Претседателот на Русија.
гхахахааааа
94ReTweets275Favorites·Details
#3
На втор дејт ни снема теми за муабет и и се пожалив дека купив ламела и друг лагер и дека ми отиде плата... Инсистраше на крај она да ја плати сметката, и еве недела дена од неа ни трага ни глас 😢
68ReTweets268Favorites·Details
#4
Кој не истурал вреќа цемент директно во мешалица тој не знае што се 50 нијанси на сиво.
75ReTweets230Favorites·Details
#5
Фиромското во себе уклучено на максимално најјако.
#Велес #сега плс РТ https://t.co/ii2fyIPcl1
78ReTweets146Favorites·Details
#6
🎧🎵🙆🎶🎼🎤 https://t.co/biZFV0lBp9
66ReTweets169Favorites·Details
#7
Расположение на денот... ⤵️⬇️ https://t.co/oNKyQu4rXm
57ReTweets181Favorites·Details
#8
Да беше Дракула од село близу Чернобил ќе се викаше Двакура.
хахахаааа
64ReTweets154Favorites·Details
#11
... i dan i jutro sto ce doci
nakon ove noci, noci bez sna... https://t.co/18oOeqNTkp
45ReTweets134Favorites·Details
#12
Утре е понеделник. Совршен ден да се почне со диета или спортски активности.
Или можеби од другиот понеделник...
47ReTweets122Favorites·Details
#13
-Како се презиваш?
-Коњевич.
-Што работиш?
-Шериф.
хахахааа
45ReTweets122Favorites·Details
#14
Розите се црвени,
темјанушките се сини
не твитнав ниту една смешка
за автопатот.... извини. :(
46ReTweets114Favorites·Details
#15
Едно мало невнимание и оп отиде платата.
46ReTweets95Favorites·Details
#16
Расположение на денот. https://t.co/V1xuSIKGfM
39ReTweets116Favorites·Details
#17
Најсериозна болест во светот е размислувањето. И тоа е неизлечливо.
[Erih Marija Remark]
41ReTweets106Favorites·Details
#18
- Која генерација си?
- Џоинт 100 денари. 🚬
36ReTweets116Favorites·Details
#19
Велешани/ки би лајк https://t.co/U75eKdBVME
37ReTweets112Favorites·Details
#20
Месечината вчера во Велес над Мало мовче.
Сликано со Blackview S7s https://t.co/8LT9XZQpRI
39ReTweets105Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat107
2crvenokosata2eyeshadow73
3Јефто™jefto101ot66
4Aнѓеле Беangelebe38
5~Лејди♛Ди~abelejdibe26
6Реаленneutralen_25
7Црнокосаcrnokosa12324
8Арвенmimimimicair21
9Малотоmaloto0421
10(Ѓ)ОКОatheistot66619