TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

dat niqqa bетмен🙄😒 @dimitrov_1
#reach: 93895   ( 128th )
#followers: 7966   ( 226th )
#1
- Kaiste be lepotici???
- Nesme lepotici!!!!
- Pa neste ni kaiste :)))))))))))
55ReTweets180Favorites·Details
#2
Некој у Америка година дена дизајнирал камера и звучник, некој у Малезија го склапал, ЗА ТИ ДА МОЖЕШ ДА ЈА СНИМИШ ЦЕЛА СИНОЧ САМ ПОЛА КАФАНЕ ПОПИО У ХД ДУР СЕ КЛАТИШ НА КОЊОПОЈ У ДИСКО
36ReTweets148Favorites·Details
#3
Им заврши зимски распуст. https://t.co/OUUhfGqrAp
26ReTweets153Favorites·Details
#4
Кој стои зад профилите на Бершка и ВС активирани во турбулентен период, со цел дефокусирање на народот во врска со прашањето за промена на името? Дознајте по рекламите... https://t.co/1EqUxmaPhj
33ReTweets128Favorites·Details
#5
Драг Инстаграм, ако сум заследил некого пред 5 минути, не сакам да му ги лајкнам последните 15 слики шо ги споделил во последниов месец. Прекини само тие да ми ги покажуваш по цел feed. Фала.
32ReTweets106Favorites·Details
#6
Коа си дупка пијан, “да ти се случи незгода” значи да си ги испрскаш панталоните у мочање а не лупнеш девојка на пешачки ама можеби се смениле критериумите во поново време еве не знам. https://t.co/yV2x5ZeY9P
28ReTweets82Favorites·Details
#7
6то сетило кај секоја жена е да те осети коа лајкуваш курви на инстаграм.
27ReTweets75Favorites·Details
#8
Колку треба да си огорчен за да сакаш да пропаднат тие што заработуваат поише само затоа што ти си одлучил да се задоволиш со малце? Ради таков менталитет ќе си останеме ко гето во Индија <3
18ReTweets93Favorites·Details
#9
Јас: ај бе февруари краток е, ќе заштедам нешто
Февруари: https://t.co/JKp798rOOv
20ReTweets75Favorites·Details
#10
Не знам како некој шо ти бил близок очекува да го снема подолго време и после да ти каже да искочите. Зошто? Што имам да ти кажам? Да ти го раскажувам животот? Да ти беше гајле ќе беше присутен. Сељачишта.
21ReTweets72Favorites·Details
#11
Твитер е мојата прва љубов <3 https://t.co/G0ryjLBGmj
15ReTweets89Favorites·Details
#12
А ПА НАЈЈАКИ МИ СЕ ТИЕ ШО ВОЗАТ СО 30 ДУР Е ЗЕЛЕНО И КОА ЌЕ ПОЧНЕ ДА ТРЕПКА СЕМАФОРОТ ДАВААТ ГАС ЗА ОНИ ДА ПОМИНАТ И ДА ГИ ЗАЕБАТ СИТЕ ПОЗАДИ НИВ АБЕ ВОДА У КОЛЕНО ДА ФАТИШ У ТОА ДЕСНОТО КОЛЕНО БЕ АБДАЛ ЕДЕН
16ReTweets75Favorites·Details
#13
- Здраво, јас имам мислење различно од твоето.
- https://t.co/Aj7WSstr91
14ReTweets72Favorites·Details
#14
Твитерџика: сакам да дадам добар аргумент и рационално да докажам дека не е во право.

Also твитерџика: пиши му дека е му е мал курот и нема секс. https://t.co/NuJuum1voA
16ReTweets49Favorites·Details
#15
- Мамо, идам во теретана.
- А стомаков коа планираш да го ослабеш?
- https://t.co/UiJgVXYvBz
9ReTweets69Favorites·Details
#16
*zvoni telefon*
- Vidi be brat samo picinja me baraat “alo mamo” :)))))))))))))))
12ReTweets56Favorites·Details
#17
Токму така, сите што не мислат ко тебе и даваат критика се дебели, ружни, досадни и немаат секс.
13ReTweets46Favorites·Details
#18
Сексизам. https://t.co/e3RTwSN7KW
11ReTweets50Favorites·Details
#19
Коа сакав да праам глупости коа бев мал, дедо ми ми викаше “не праи така, едно дете така напраи и умре” и еднаш му кажав “како не бе” и ми кажа да отворам весник и да прочитам и ја се извадив од памет. Така, драги гледачи, се контролира неписмена раја <3
11ReTweets45Favorites·Details
#20
Најјаки ми се оние суптилни мангупи шо риплајнуваат ствари ко “хаха бебо не се нервирај еве искочи на кафе со мене” или “бебо колку си убава ќе те частам пијачка хехе”. Да, само тебе те чекаа да ги договориш за дејт преку социјална мрежа, браво.
9ReTweets40Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г.Влатко Вердерvlatko_werder45
2Александраfilipova_a35
3UltraViolet Heaven6_7characters27
4Annahindig05alpha24
5Сара Македонскаsaranajjakasara22
6Рокселанаhasekih21
7💖Џесика Untouchable💖jovanka00820
8🎲🎰♠️♥️♦️♣️🎰🎲vmro_do_grop18
9двеста тристаnema_visoki17
10Леголасvajldy17