TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sasho Andonov @dr_koljo
#reach: 108125   ( 63rd )
#followers: 5855   ( 410rd )
#1
Док ти мислиш дека се зезате она има одбрано и страна на спалната.
53ReTweets161Favorites·Details
#2
Би сакал да ве видам да дркате вака на вадење споменик ко ќе вадат орле у Топанско, ама за тоа нема муда, коалиција ќе се налути.
52ReTweets123Favorites·Details
#3
Идеме сеа сите заедно: НА СИТЕ НЕ ИМ БЕГА УСЛОВНАААА, УСЛОВНАААА, УСЛОВНААААА 💪🏻💪🏻💪🏻
43ReTweets125Favorites·Details
#4
Има само две правила за успешна врска:

Правило 1: Научи ја девојка ти да игнорира сељаци.

Правило 2: Глеј да не го примени на тебе правило 1.
19ReTweets80Favorites·Details
#5
Македонец, дај ми 3D принтер и он кур ќе ти испринта.
12ReTweets77Favorites·Details
#6
Како се изненадивте за кретенот шо твитна за трагедијата ко со луѓе да живеете ебате, секој втор на туѓа несреќа се сити, извадете си розевите наочарки.
16ReTweets57Favorites·Details
#8
На ваков поклон НЕМОЕШ да не се израдуваш, се надевам дека еден ден ќе си дочекате да ве тинтраат ко мене. @HepiAur 🤗❤️ https://t.co/GcJIbg9HmY
4ReTweets81Favorites·Details
#9
Малечката невеста е од сечие детство ОК?!
12ReTweets52Favorites·Details
#10
Убаво е кога денот ќе ти почне со лице кое се смее за тебе.
13ReTweets48Favorites·Details
#11
Сите бркате пички од провинција. Овие шо највеќе кењаат и такви женат <3
8ReTweets47Favorites·Details
#12
Ја и кулата у Пиза, тие сме вечно кривите.
8ReTweets32Favorites·Details
#13
🎵🎶🎵 Ekv- Par godina za nas https://t.co/3jvNPXNm4k
8ReTweets31Favorites·Details
#14
Брат, а гинеколог ко ќе му скурчи од работа вика “Преку кур од пички!” ?
7ReTweets34Favorites·Details
#15
Не ебе ни убав, ни упорен, а богами ни ја.
5ReTweets39Favorites·Details
#16
Ми спие душата.
9ReTweets23Favorites·Details
#17
Папауууу! Коа некој пропер ќе те поздрави за Св. Трифун! @HepiAur 🤗😘 https://t.co/TJMOVe4o8y
4ReTweets37Favorites·Details
#18
Недела е.
Да, 7:40 е.
Да, буден сум.
Намајкатипичката.
3ReTweets40Favorites·Details
#19
Ќерка му на Бојко Борисов во УСА запрена со брзина од 393км на час со Бугати Чирон <3
5ReTweets34Favorites·Details
#20
Со исти евтини куртони ко шо пуневте со боја ве ебат или без?
8ReTweets24Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ишаретisharet84175
2ХепиАурhepiaur128
3D.D.J.drndrnjarinja_71
4Битолчанкаbit0lcanka33
5Chlamydia Macedonicaschiffer_pg1431
6Џудитка🐽kroffni4ka26
7Професор Цветковиќtome_corner25
8Др Арсланагићarslajemenibog23
9Kristinakristinaveleska21
10Аритмијаsnowgirly221