TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

На Диме помалиот @dr_safarafov
#reach: 49026   ( 626th )
#followers: 4033   ( 713rd )
#1
oficijalno eve od kade @Trkaljofka ja vadi inspiracijata za negovite tvitovi https://t.co/lWWAXPT7DV
17ReTweets39Favorites·Details
#3
ШМРКАМЕ ЦРТА ПО ПОЛА СО АЛИ
ЉУБ4О ОД БГ НИ НОСИ КРИСТАЛИ
МИЈАЛКОВ ЧИМ ДОЗНА ОДМА СЕ ЈАВИ
ДОНЕСЕ BACK UP И РУФИ ОСМАРИ

АААААА!

СТАНА МНОГУ ГАДНО!
ПРОБВАМ ДА ГИ СМИРАМ
КАКО ДА СУМ СТОЈАН АНДОВ
СИНЕ !!!!
@Vajldy https://t.co/KWNcsy3VAP
10ReTweets20Favorites·Details
#4
Дечки, вечерва бев во Скопје и разговарав со сексуалните работнички кои се лоцирани близу МТВ. Тие се спремни во сабота (3 февруари) да се направи хуманитарна акција и сите пари собрани од услугите што ги вршат да ги донираат на тие на кои им се најпотребни..
10ReTweets12Favorites·Details
#5
Kako se smee ljube boskovski?
Hag Hag Hag.
Hahaha
5ReTweets20Favorites·Details
#6
Sto e toa malo, crno I mnogu opasno?
Bumbar so snajper hahahag
6ReTweets13Favorites·Details
#7
„Drzev hrono dieta i za 6 meseci simnav 3 kila“... Bebo ja da se isposeram jako 3 kila lajna kje iseram samo...
4ReTweets19Favorites·Details
#8
Nova sum, zasledete me <3 https://t.co/h2sfoETrDO
4ReTweets16Favorites·Details
#9
Zosto ajkulite ne jadat crnci?
Zatoa sto mislat deka se gomna od kit hahahahahahah
4ReTweets13Favorites·Details
#10
bratot @YelraMboBTwo slikan sabajlevo vo stokomak po nabavka na poeftinki kondomi i orbiti https://t.co/Jw5tCsWiIt
4ReTweets10Favorites·Details
#11
Kako se vika strucnjak za vulkani?
Vulkanizer hahahah
5ReTweets6Favorites·Details
#12
Ke go iznenadam decko mi za Valentajn.. Ke mu go ispusam na brat mu haahhahaha
2ReTweets14Favorites·Details
#13
@devojchetoli Тоа што имам мал кур не ми било никогаш проблем.. на другар ми му беше голем и ми даваше напати да му го дркам.
3ReTweets10Favorites·Details
#15
Би ве замолил сите во сабота да излезете и барем еднаш да ги искористите услугите кои ги вршат. Со тоа ќе донирате и ќе помогнете на некого кому му е најпотребно.. Би ве замолил за РТ за да се рашири оваа кампања.
4ReTweets7Favorites·Details
#16
Decki da ne ima nekoj broj od Vrcak.. Me interesira so pravi momentalno
3ReTweets9Favorites·Details
#17
ajdete bujrum koj e za kokovce https://t.co/LO4m2koFpl
3ReTweets7Favorites·Details
#18
posle 2 godini stavivme lamba u vc.. se osekam ko u pariz da seram
3ReTweets7Favorites·Details
#19
Kako se vika prdez na italijanski?
Gaz fuci, gaz trtore hahahahah
3ReTweets6Favorites·Details
#20
Leprozen koga ke vleze vo ezero stanuva sumeca tableta hahahah
3ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Лично Ја Кандируdevojchetoli17
2Buçkoyelrambobtwo13
3г.Влатко Вердерvlatko_werder7
4Ненајаденact_a__fool6
5Џудитка🐽kroffni4ka6
6Курослав Пичковиќ.p_angjelkoski5
7Солидно Одличнаsolidnosolidno4
8Tрkаљофкatrkaljofka4
9lil сандреssassy964
10Глупафинтаglupafinta4