TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dream House @dreamhouse99
#reach: 92445   ( 148th )
#followers: 5941   ( 401st )
#1
Сакам луѓе со кои не морам да бирам зборови.
58ReTweets124Favorites·Details
#2
Ептен сум импресионирана од вашето стори во кафана кај што вриштите,ко’ свињи пред колење.
31ReTweets97Favorites·Details
#3
И утре неработен ден,кој ќе се трпи дома цел ден.
24ReTweets86Favorites·Details
#4
Вечерва не ми се зборува.Дојди легни до мене.
26ReTweets63Favorites·Details
#5
Психолозите велат ако не можете да го запрете текот на мислите навечер, станете и запишете ги. Ова ќе го смири вашиот ум за да може да заспиете.
19ReTweets77Favorites·Details
#6
„Најсилните врски се помеѓу двајца силни и среќни луѓе кои се споиле. А не помеѓу двајца скршени луѓе кои зависат еден од друг за нивната среќа.“
28ReTweets47Favorites·Details
#7
Сакам да се разбудам покрај тебе.
22ReTweets57Favorites·Details
#8
Најмногу мислиме на она што најмногу ни фали.Што не е јасно тука.
23ReTweets54Favorites·Details
#9
Зошто мислам толку на тебе,пичкати материна.
20ReTweets59Favorites·Details
#10
Од силна желба тебе да ти припаѓам.Пропаднав.
18ReTweets59Favorites·Details
#11
Среќа е кога помеѓу 'добро утро' и 'добра ноќ ' не си сам.
17ReTweets56Favorites·Details
#12
Сакам да си покрај мене.
19ReTweets49Favorites·Details
#13
"Некогаш толку долго плачеме во себе и несвесно се давиме во сопствените солзи."
17ReTweets46Favorites·Details
#14
Те сакам како другарка. https://t.co/r5XuoUa3zH
13ReTweets58Favorites·Details
#15
Љуби ме кога најмалку заслужувам, оти тогаш за љубов најмногу копнеам.
15ReTweets48Favorites·Details
#16
Тоше Проески - Тајно моја (HQ) https://t.co/8GKzI1NSQk via @YouTube
14ReTweets47Favorites·Details
#18
Ела да ти кажам. https://t.co/4jmiup96Wj
11ReTweets51Favorites·Details
#19
Биди се што ми треба. https://t.co/HbmuUufu6u
15ReTweets37Favorites·Details
#20
Јас и Ти. https://t.co/jAc1zbh0b9
12ReTweets44Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk5
2The Xxpoznat4
3La Perra Friaperra_fria3
4Научникот од Прилеп_tesla233
5Зоран Мијалковzoran_mijalkov3
6Цунаде Сенџуthe_fifthhokage3
7Кафе паузаkafepauza2
8ЈаС со БрАдАтА_jo_van2
9Немам Ник 🐺stojkovski942
10вина невинаnalutilus2