TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Д.Д.Ј. @drndrnjarinja_
#reach: 97382   ( 121st )
#followers: 4419   ( 637th )
#1
Во ебаната 2018 шо ќе дојде, сакам само да не сте патетични. И дволични. И расисти и националисти.

Доста ви е толку.
36ReTweets138Favorites·Details
#2
Уплав имам од мирни и фини луѓенца. Увек искачаат психопати.
27ReTweets151Favorites·Details
#3
Никако да ви ја разберам потребата од навредување и омаловажување на фаци кои никогаш не сте ги виделе во вашиот ебан живот.
36ReTweets114Favorites·Details
#4
Имаш слика од ебано чоколадо со милион фејвови и лигавења и имаш слика од Месопотамија со 2-3 фејва.
Зборете ми за тоа колку сте едноклеточни, ве молам.
17ReTweets96Favorites·Details
#5
Жално е колку има тажни и желни за внимание. :/
(понекад ми иде да ги гушнам и им речам у реду е сестро ќе те ебне некој, не мораш до толку)
18ReTweets66Favorites·Details
#6
Не си ја ебете гордоста, за нешто и некого.
16ReTweets69Favorites·Details
#7
Некој собрал сила да каже за тоа што го доживеал во #СегаКажувам за вие да играте к.. Е баш сте стока народ.
15ReTweets68Favorites·Details
#8
Ко ќе пораснам ќе си купам куќа во Истанбул, ќе си пијам чајче и од таму ќе ви викам..
Günaydın шупаци❤️ https://t.co/DwHHTXe8ic
11ReTweets79Favorites·Details
#9
Ми текна на него. https://t.co/dcGackuhYr
8ReTweets75Favorites·Details
#10
Долината Левент во Анадолија. Ве поздрави моја Турција.
Немате поим колку е убаво.
ФМП! 😚 https://t.co/1tpLdbdHU8
8ReTweets68Favorites·Details
#11
Туку нешто друго ми текна..
Градоначалнициве не е лошо онака спонтано да ги организираат децата, по претстави, балет, опери, изложби. М? Не е лошо ич.
10ReTweets59Favorites·Details
#12
Се умира од спиење на рати?
10ReTweets56Favorites·Details
#13
Хорхе ме научи со лева да се крстам.
12ReTweets42Favorites·Details
#14
Туку да не заборавам..
И во 2018 год. планирам да се дружам со шиптари/ки. На кој му пречи уште од сеа слободно нек стаи блок, како не би се замарала.

ФМП! ❤️
4ReTweets65Favorites·Details
#15
Е од тука, сакам снег. https://t.co/ihwcOCxUqn
8ReTweets53Favorites·Details
#16
Не го научив ова да го играм и не го научив... https://t.co/XRup7o3vDN
5ReTweets60Favorites·Details
#17
Иди не ги сакај❤️ https://t.co/QifnAyXtZZ
6ReTweets53Favorites·Details
#18
Некој спие у кревет, некој у тоалет. Кој како си ја наредил.
7ReTweets46Favorites·Details
#19
Дали некогаш ќе ми се стоплат нозете и зошто не... :/
5ReTweets52Favorites·Details
#20
#ОнаКога добиваш желба да му го удриш копачот у чело од љубов.
6ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Професор Цветковиќtome_corner263
2Mery💎mumamery233
3баба зинетиcentraphor09165
4Кукуњавскаemmyllija156
5Girl With Mousy Hairkalakurnica147
6Duchess Bananabanankata146
7Sasho Andonovdr_koljo141
8Kurac® NaBiciklu™nebiten_126
9Wannabeiskulirana121
10Др Арсланагићarslajemenibog116