TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Tom is Love @egodollaric
#reach: 75644   ( 268th )
#followers: 12156   ( 78th )
#1
Ако на први јануар некој ми каже од лани не сме се виделе одма го праќам кај жаре еден на еден во емисија да ја насмее целата публика.
167ReTweets441Favorites·Details
#2
Дали ако се смени името дур сум у странство ќе ме снајде истото што го снајде Том Хенкс у Терминал?
10ReTweets54Favorites·Details
#3
1. Се хејта нешто
2. Се хејта зашто се хејта нешто

Twitter in a nutshell.
7ReTweets40Favorites·Details
#4
А ми светне сијаличка на шал табла авансно ми снемува 500€ од сметка.
7ReTweets36Favorites·Details
#5
Само јас и трета смена џонсон контролс сме будни у моментов.
3ReTweets29Favorites·Details
#7
Вчера на Шапка научив да ја симињам пола стаза со пируети, на двете страни да се возам на скилифт и дека нескафе јо, а чај по.
1ReTweets20Favorites·Details
#9
@elonmusk I would love to have Tesla experience but you'll need to invent Tesla Balkan in order to survive on these so called roads 😢❤️
2ReTweets15Favorites·Details
#10
Дали има епидемија на болка на грло или само тие што ги знам ги боли?
2ReTweets14Favorites·Details
#11
Ако немаш лична карта уствари немаш напраено профил во мвр.
2ReTweets14Favorites·Details
#13
Вчерашни новогодишно изненади со песнава и несмешен Ланчо искина у спотов! Браво! ❤️❤️❤️❤️
https://t.co/G0RgQkRy6J
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Со тоа долгиот нокт на малиот прст изгледа копате биткоин у нос јас друго објаснување немам.
1ReTweets14Favorites·Details
#18
@Petrusevski13 И ти у емисија со твитов
0ReTweets16Favorites·Details
#19
Во градов со сите паркинзи, гужви и пичке материне возење кола стана поголем луксуз него кокаин.
1ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Laze Janevlazejanev18
2Donatello™petrusevski1315
3Baze Lazevskibazelazevski14
4ОмајФАЌИНгад!0majgad10
5Maestrodiskopje8
6Mangoran_man8
7Пердуфpikabu007
8Minervafeminavenenata6
9Дилдо Багинсivogievski6
10Нароз Волокинzorbital5