TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Black eyed girl @emilica32
#reach: 13750   ( 1958th )
#followers: 710   ( 4458th )
#1
@narco_girl Маче бе не е канцерски него канцероген и далеко било тој зборче за споредбу и опис на било што и од тебе и од сви нас.Доста се брукаш,жива смешка си.У свак твит за описменување имаш по некоју граматичку и литературну грешку,очигледно не си довољно писмена.Ем шуто ем се боде.
0ReTweets17Favorites·Details
#2
после случајот со гаќите на Ивона, обвинителката се изнервирала https://t.co/2yub5r8tMZ
3ReTweets3Favorites·Details
#3
Значи какви сте комуњарчиња неверојатни. Ако промрчи некој против баграва ,одма етикета:Не ви сметаше кога 11 години бевте марионети на ВМРО?! па пичка ви мајчина, не се сите марионети како вас. Има луѓе што работат и без книшки,критикуваат било која власт, да ве ебам глупите.
1ReTweets8Favorites·Details
#4
@Nikola_Dimcev шамари у центар и гаќите на Ивона,толку.Мизерија.
0ReTweets7Favorites·Details
#5
Во Сирија убиена кумановка, припадничка на Исламска држава.Викам ја легендарно гратче смо
1ReTweets4Favorites·Details
#6
Ни @FilipFiksi ни Тркаљофка не га послушава мој апел да гу оставив биполарно пореметену на мир 😂 https://t.co/njoWMeO7SN
0ReTweets6Favorites·Details
#7
ќе ве ретвитам бе ѓубриња едни........така со име и презиме,стоко неваспитана. https://t.co/1WtjxxrXoL
1ReTweets1Favorites·Details
#8
@BazeLazevski да ми смета и детето и Авалон, ти ќе ми кажеш да не ми смета бе.
0ReTweets4Favorites·Details
#9
@Sulimanovic Бетмен=Васиљ.......
0ReTweets4Favorites·Details
#10
@NikolaStrez тој под крија седеше нели,по автобуси се возеше, дрн дрн јариња и сега дојде живот за него, реално он многу влијаеше по мреживе за комуњарите, ама толкава сума 650К се сомневам дека му дале
1ReTweets1Favorites·Details
#11
@saltwatered кога ќе ги донесат пак Бјело Дугме субвенционирано па па паааааааа😂😂😂
0ReTweets3Favorites·Details
#12
@pikabu00 @NekojNikola Исто беше и со монструмот од Велес.Семејството го знаев.Читав и плачев на работа.На крај се исповраќав од мака.Ненормални.
0ReTweets3Favorites·Details
#13
Коментирав ву сви на слику фраерка,кукла а она Шифоњер.
0ReTweets3Favorites·Details
#14
@centraphor09 и нас за него........
0ReTweets3Favorites·Details
#15
@ngc6752 @Bit0lcanka он ни е крив не сите,нешто нејасно?
0ReTweets3Favorites·Details
#16
@vagebruba @OnlineMagazin 3 is great in comparison with muslim's 0 😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
#17
Овде живеат тешки сељачишта и ѓубриња, затоа не треба да им ги криете имињата, нека се знаат кои се,можеби ги познавате и ќе се засрамите и вие. https://t.co/HzTN6uhQWu
0ReTweets2Favorites·Details
#18
@Bit0lcanka кажи и го тоа на колешка ми со мастер,што мисли дека презимиња на иќ се пишуваат со ИЧ.........фала пријатно :)))))))))))
0ReTweets2Favorites·Details
#19
@narco_girl факултет за минимална цена😂😂😂😂девојче бе,опрај се.Инаку да не се твои факултетите пошто ти им ги даваш😂😂😂
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@filjan_covek и уживаат во тоа,на пример јас.Ви украдов работно место пошто немало у цело Скопје подобар кандидат од мене :))))) ама не живеам таму пошто ми има меторполата селски дух,си патувам секој ден во моето Куманово, хехе 😘
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tрkаљофкatrkaljofka11
2НиколаСтрезnikolastrez8
3Тачка.madeptenlud7
4Фиксиfilipfiksi7
5Yo soy tu padrefiljan_covek6
6малиот кнез мишкинjakovfendu6
7никола димчевnikola_dimcev6
8Битолчанкаbit0lcanka5
9Aleksandarsaltwatered4
10Colombiana👢narco_girl3