TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bona-fide @enderagoddess
#reach: 225   ( 11628th )
#followers: 225   ( 10865th )
#1
@jagotkasekerka @petar_traykov Драга моја, од кога живееш на планетава? Луѓетот не се мерат, но се мери одговорноста која им е дадена и таа се наплаќа. Споредбата на плати ти е смешна, да неречам, со логика на 5 годишно дете.
0ReTweets2Favorites·Details
#2
@metodija69 @Act_A__Fool Што прави фанатичен атеисти? Стварно не знам 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#3
@Yoda_mk @Act_A__Fool @metodija69 Па полесно е да убедиш некој дека си митско суштество, од колку дека си атеисти 😂
0ReTweets2Favorites·Details
#4
@Becka_skola @leonidspar1 Хахаха, сериозен си?!😂
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@Act_A__Fool @metodija69 "Атеисти фанатици", ваков оксиморон одамна немам прочитано. Фала за смеењето 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@metodija69 @Act_A__Fool Хахаха Браво, но претпоставувам дека тоа се случува најмногу за време на религиските празници. 😂😂
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@4_pilos Не, затоа што немаме вграден WiFi во главата 😉
0ReTweets1Favorites·Details
#8
@BatmanIsHot Да не претера малку? 😀
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@ligus_ligus @maidenmacedonia Еј, не се к..чи , ти ќе го пиеш 😂
0ReTweets0Favorites·Details
#10
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Методија Белевскиmetodija694
2Ненајаденact_a__fool4
3♕Љубовџиката♕batmanishot2
4Обеликсbecka_skola1
5Deda Pilos4_pilos1
6Darksidemaidenmacedonia1
7leonidsparleonidspar11
8Јаготкаjagotkasekerka1
9ТааСо2имињаruzavogradina1
10Petar Traykovpetar_traykov1