TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Еск0бар @eskobar_od_sk
#reach: 97817   ( 101st )
#followers: 6728   ( 333rd )
#1
Мислам дека нема појака слика EVER!!!! https://t.co/KGX5GqNVje
100ReTweets307Favorites·Details
#2
Измешани пријателства... https://t.co/kGXcHbrs57
71ReTweets221Favorites·Details
#3
Добро бе, зошто после се вреѓа кога ќе му кажеш шиптар??!
Па овој ли ви е идол твитерџија....ццц
Ве дупи како сака и ви се смее во фаца! Мрсул не се фрла на вакви! https://t.co/SjH4pS1L6Z
51ReTweets122Favorites·Details
#4
Ајде сподели го овој намиг од пред 3 години, за среќа денес!!! https://t.co/QGpQphewC4
41ReTweets113Favorites·Details
#5
Што правиш?
-еве да го прошетам мониторов малку... https://t.co/P9Qrv6tIcQ
14ReTweets68Favorites·Details
#6
Лута сум ти... https://t.co/hezvEAhELa
8ReTweets83Favorites·Details
#7
За сите родители! https://t.co/bPR2l66c5k
15ReTweets47Favorites·Details
#8
Пржени јајца со сува лута пиперка! Ме-ра-циииии!!!
7ReTweets34Favorites·Details
#9
Школски пример за позорникар Добромир. https://t.co/z1zXcWgU7s
5ReTweets35Favorites·Details
#10
Што ден се паѓа Валентајн?
-Реал-ПСЖ!
7ReTweets28Favorites·Details
#11
Кога ќе ја утнеш дрогата... https://t.co/sHfMxO4SJ5
8ReTweets23Favorites·Details
#12
@Shisharka_ слободно, ако човек што ја сака државата во која е роден е националист, тогаш и тоа како сум!
6ReTweets24Favorites·Details
#13
2ReTweets35Favorites·Details
#14
Роберт Саздов од моето време vs Роберт Саздов од твоето време. https://t.co/7k4G9idPnd
5ReTweets24Favorites·Details
#15
Царот од моето детство VS царот од твоето детство! https://t.co/4aEexwKcrH
4ReTweets23Favorites·Details
#16
Ова ли беше тоа прц?! https://t.co/V2uieO0NWa
5ReTweets18Favorites·Details
#17
До сега барем требаше да научите дека кај нас прво се случува па после се превземаат мерки!
4ReTweets19Favorites·Details
#18
Не е цепелинот лажен, животот е!
5ReTweets15Favorites·Details
#19
Се разбираш од компјутери?
- Да да
А бе маусот не ми работи нешто...
4ReTweets18Favorites·Details
#20
Ти не си ти кога си гладен!!! https://t.co/HYBqlwerDR
1ReTweets26Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Црнокосаcrnokosa123104
2Лично Ја Кандируdevojchetoli78
3Дарлаmitevskad62
4редхедcrvenagla32
5Ишаретisharet8427
6Кукуњавскаemmyllija27
7Шишаркаshisharka_26
8г.Влатко Вердерvlatko_werder22
9Пердуфpikabu0021
10Бесbesprekorna21