TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ничијаа @evil_girl2
#reach: 63342   ( 415th )
#followers: 2192   ( 1451st )
#1
Голема е разликата измеѓу откажување од некоја личност, и сфаќање дека беше доста, доста од тоа таа личност да си игра со тебе.
57ReTweets119Favorites·Details
#2
Кога еднаш ќе засакаш "луда" жена, сите други ти стануваат досадни.
35ReTweets103Favorites·Details
#3
Го засакав секој пигмент од зеницата на неговото око.
31ReTweets86Favorites·Details
#4
Само тој може со само еден збор да ме налути, и за миг потоа да ме насмее како што никој друг не знае.
23ReTweets54Favorites·Details
#5
Го сакам до месечината и никогаш назад.
19ReTweets57Favorites·Details
#6
Кој очекува само среќа во љубовта, тој не знае ништо за неа.
17ReTweets49Favorites·Details
#7
Не сум повеќее Ничијаа, негова сууум...😍😍
8ReTweets70Favorites·Details
#8
Го сакам него, таков каков што е, со сите негови маани и доблести, со сите дарби и недостатоци.
16ReTweets45Favorites·Details
#9
Сабота навечер, вие излегувајте, јас и тој ќе си седиме во стари тренерки, ќе гледаме филм и ќе зборуваме за се и сешто.
14ReTweets46Favorites·Details
#10
Најубаво ми е кога сум со тебе, не сакам денот да поминеее.
15ReTweets40Favorites·Details
#11
Свекрва ми ми купила поклонче за нова година.😯😯 Изглеа ме има многу засаканоо.
9ReTweets46Favorites·Details
#12
Не е несреќен и очаен оној кој напуштил, туку тој кој е напуштен. Очигледно е така.
10ReTweets40Favorites·Details
#13
Не, неможам да кажам дека тоа беше љубов на прв поглед. Ама, можам да кажам дека тоа беше љубов на тој поглед, па кој и да е....
12ReTweets32Favorites·Details
#14
Она ни је хтела паре, ни његове другаре. Хтела је да му буде верна и да му буде слугаа...
11ReTweets24Favorites·Details
#15
Би напишала книга со милион страници, за длабочината на неговите очи, за убавината на неговата наспевка, за топлината на неговата прегратка, за моето најубаво чувство кога е тој до менеее.
12ReTweets21Favorites·Details
#16
Неговата насмевка- моја дрога.
7ReTweets34Favorites·Details
#17
Вие љубоморнитее можите јадите гомна колку сакате. Штом сум среќнаа, вие имате право на очајни и трачарски муабети. Мизерно.....
7ReTweets30Favorites·Details
#18
Секоја минута секој миг ми е се помил и се повеќе и повеќе го сакам. Не знам до кога вака... :\\\\
10ReTweets20Favorites·Details
#19
Татко ми: Значи многу си инаетчика, тврдоглава, бесна....
Јас: Хахаха, Абе тато иста ко тебе сум се метнала.
7ReTweets28Favorites·Details
#20
Ама па не бевме вака договорениии, да се заљубиме еден во друууг. 😆😆
6ReTweets30Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бен Квик🔫prilepcanecot14
2Jovan Gjorgievjovangjorgiev6
3Macronimamacronima4
4Tрkаљофкatrkaljofka3
5Поглиачиsmoothmanmk3
6Саканатаslatkata123702
7Boza E,epa sto I :)aureliius11
8Стискавацstiskavac1
9The D Jthedjmkd1
10KARLEUŠIN MOZAKslagode1