TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Црниот од Германија @farbancrn
#reach: 39057   ( 890rd )
#followers: 1229   ( 2656th )
#1
Ме дупиш??
Не!Ама како би те...
7ReTweets36Favorites·Details
#2
Јас би со тебе сеа али ти си знајш.
6ReTweets13Favorites·Details
#3
Ми фалиш ко пиво во чашава! 🍻
4ReTweets17Favorites·Details
#4
lubov li e sto li e.... https://t.co/Y0XtmkAhdH
3ReTweets20Favorites·Details
#5
Од секс секоја вечер после работа седвам на маса број 69.
2ReTweets14Favorites·Details
#6
Би пијал пиво после работа со тебе....🍻
3ReTweets11Favorites·Details
#7
На банкомат клавам картичка.
Бирам јазик Македонски.
Излегвит ерор 404.
Двојазичност ти ли си? 🤔
3ReTweets11Favorites·Details
#8
Не ми требит 00:00 за да те мислам.
2ReTweets10Favorites·Details
#9
Рече љубов а? 😂😂😂 https://t.co/0UimkVCQAQ
2ReTweets10Favorites·Details
#10
"Не играј многу со жениве тие ѓаолот го имет заебано"-татко ми
3ReTweets7Favorites·Details
#11
@xenoveze Го имат по гнигите...ОЛОВООО ОЛОВО БРАТТТТ
О Л О В О !
0ReTweets16Favorites·Details
#12
Таа:Ако бе пиши ми ти
*Не и имат текнато да пишит
3ReTweets6Favorites·Details
#13
Ме заеба ко Бершка за ваучер.
2ReTweets9Favorites·Details
#14
#ОнаКога битното ќе ти станит небитно,а небитното битно.
2ReTweets8Favorites·Details
#15
Недела+Дожд=Депресијо еби се!
2ReTweets8Favorites·Details
#16
Абе а за #Евровизија шо прајме?
0ReTweets11Favorites·Details
#17
Не сум знаел дека уште имат батиња излезени со кошулата во фармерки и токата од кајшот напрчена.Браос.👏👏👏
1ReTweets8Favorites·Details
#18
А ние шо пијаме уште надвор по клупи и не редиме слики се важит или? #ПрашањаКоиМеМачат 🤔
1ReTweets8Favorites·Details
#19
Да,ние само за Василица бараме париче!
1ReTweets7Favorites·Details
#20
*Љубоморна женска
-Кај си?
-Ево трчам до горица
-ТРЧАШ СО ГОРИЦА?!?!КОЈА ТИ Е ТА ГОРИЦА?!!?
-Хотел Инекс Горица.
-.....
0ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Плавоокаsweety_eyes_47
2Ana ne e Marijamy_lorelei_29
3Русокоса девојкаblondy16526
4🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat23
5Калуѓеркаkalugjerka23
6ЦрноКосаcrnokosa12322
7Хер Искендер Пашаpashaiskender17
8crvenokosata2eyeshadow15
9Бен Квик🔫prilepcanecot14
10редхедcrvenagla13