TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

♈Вентор🎓 @flower96_
#reach: 23822   ( 1390rd )
#followers: 1358   ( 2436th )
#1
Ставив компирче у рерна,после 20 минути ниту мирис на готвено,ниту звук дека нешто крцка..само исклучен кабел од штекерот.
7ReTweets33Favorites·Details
#2
Не можам да спијам,ме гризе испитот за утре
2ReTweets9Favorites·Details
#3
Маж ли е ако не захрче навечер па да те изнервира..
2ReTweets8Favorites·Details
#4
Само што ми рече дечкото дека сум дебела.
1ReTweets10Favorites·Details
#5
Со 5 души треба на кафе да одам.Едниот не ги сака сите,другиот само едниот го знае,третата имам муабет со неа за насамо,четвртата требаше синоќа да испаднам ама бев со едниот,и петтата е сестра ми.Проштевајте
1ReTweets10Favorites·Details
#6
,,Јас сум тој, тој ми е секогаш, секогаш во умот, не како задоволство, токму како што и јас не сум секогаш задоволство самата на себеси...''
2ReTweets6Favorites·Details
#7
Со цимерката сме у различни соби.Ќе ја тагирам на некое меме, и чекам 5 секунди да се насмее,па јас ке се насмеам па она ке се насмее пак и така сме
0ReTweets12Favorites·Details
#8
1ReTweets7Favorites·Details
#9
Така ни е,примајте со врски и у болница..мислиш сликички си разменуваат..
1ReTweets4Favorites·Details
#10
А може и да го прескокниме Валентајн..
1ReTweets3Favorites·Details
#11
Пуста страв,да чекаш да се раздене за да заспиеш.
0ReTweets6Favorites·Details
#12
Си кажав дека кога ќе се заматам следниот пат нема да зборувам многу..е па синоќа се заматив и бев ко навиена.ок
0ReTweets5Favorites·Details
#13
Ќе почниш да правиш палачинки и до петтата ти здосадува..
0ReTweets5Favorites·Details
#14
Го гледаш како спие,мирно,лесно и се чудиш како воопшто може да спие човек кога до него е неговата сакана што не може око да склопе од тага.И ти доаѓа на ум,дали и воопшто спие.Бегање од реалноста.
0ReTweets5Favorites·Details
#15
Одиш на продавач и прашуваш:
-Имате јајца?
-Е не ти имаш 😂 https://t.co/vBglhcFDcK
1ReTweets2Favorites·Details
#16
Учев 1 саат,си ја ставив сега книгата под перница јер чуда се дешавају.
1ReTweets2Favorites·Details
#17
Мојта мачка е чист пример за денешните тинејџерки, чувај ги дома и пушти ги наеднаш и ке си идат само за јадење,и за некој месец со надуен стомак..
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Пред три години ја учев и му ја пеев "Варај варај, варалице" на веќе бившиот и се праеше наудрен..нема веза,поентата ми е како може да памтам нешто од пред 3 години а да не памтам шо сум учела вчера..
0ReTweets4Favorites·Details
#19
Фала ти фб,ова многу ми значи.. https://t.co/XkSZziUZDT
0ReTweets4Favorites·Details
#20
-Е шо е сеа, раскинавте?
-Абе да ама сега ми е автопат со бенефиции.
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1редхедcrvenagla3
2Тачка.madeptenlud3
3Ᏸ∀ƮƸ ♈batemkd1
4Шаркатакиkapetan_taki1
5К(ако) Кралицаkakokralica1
6Aleksandararkenstone281
7toshe xtoshex1
8Бен Квикprilepcanecot1
9Магнолијаbitch_switch1
10БаалКанКанbaalcancan1