TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dzole & Pin kod @gmarchin
#reach: 20515   ( 1578th )
#followers: 1221   ( 2689th )
#2
ОДОБРЕНО ОБВИНЕНИЕТО ЗА ИЗБОРНИ ИЗМАМИ - ТИТАНИК ПРОТИВ ГРУЕВСКИ, ДИМОВСКИ, ЈАНКУЛОВСКА И ПОРАНЕШНИОТ ВРВ НА ВМРО-ДПМНЕ - Сакам Да Кажам https://t.co/knCYHhGW4C
2ReTweets4Favorites·Details
#3
@mindplumber Вардар е убав и чист само во песните.
2ReTweets3Favorites·Details
#4
@Jefto101ot @Zoran_Mijalkov @BrlaBrla @gankacv @VampoTheOne @lile_ko @Kity908 @baljumbaljum @oltovski @hambaboy @EcPecka @KateMagritte Од сето срце до сите пријатели: Прекрасен викенд со најмилите Ви посакувам.
0ReTweets9Favorites·Details
#5
@Zoran_Mijalkov @Jefto101ot @BrlaBrla @gankacv @VampoTheOne @lile_ko @Kity908 @baljumbaljum @oltovski @hambaboy @EcPecka @KateMagritte Добро Ви утро Пријатели, денес е убав празник, затоа ПРОСТЕТЕ ако сум Ви згрешил,
0ReTweets9Favorites·Details
#6
@batekiko Одам по улица во Рејкјавик и двајца зад мене си разговарааат: Сега да има еден литар Струмичка Мастика или Кавадаречка лоза . . . .
1ReTweets4Favorites·Details
#8
@VlatkoVasilj Тоа ти е кога ти фали еден потпис за да завериш семестар
1ReTweets2Favorites·Details
#12
@BazeLazevski Уауу како да те најдеме.
1ReTweets1Favorites·Details
#13
@BazeLazevski Би дал литар вина само за една ваква прекрасна велешка пастрмајлија.
1ReTweets1Favorites·Details
#14
@BazeLazevski Велес е закон за пастрмајлии!
1ReTweets1Favorites·Details
#17
@nekoj_nekade @VidanaDeSign @mindplumber Тоа не го спомнува. Изгледа ке бара и субвенции.
0ReTweets3Favorites·Details
#18
@i999y Немаше да плаќам рати од кредит
1ReTweets0Favorites·Details
#19
@mladamama03 Полна со емоции.
0ReTweets2Favorites·Details
#20
@Zoran_Mijalkov Останува само борбата и надежта дека некоја власт ке ја признае.
0ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Cheche_kubanecot14
2Силјан Штркотsiljanstrkot14
3Шишаркаshisharka_13
4Mindрluмbеrmindplumber12
5EmptyPersonadarkhour_seeker9
6Зоран Мијалковzoran_mijalkov8
7Dimanodimanovski6
8bebebebence_malo6
9Бен Квикprilepcanecot6
10Влатко Васиљvlatkovasilj6